Marketing

Potrzeby klienta

Potzreby klientaPotrzeba to stan braku czegoś, wynikający dostrzegania różnicy między istniejącym stanem, a stanem pożądanym. Działa ona jako czynnik motywujący, skłaniający jednostkę do aktywności, który może pomóc w spełnieniu danej potrzeby.

Więcej…

 

Pozycjonowanie sklepu internetowego - co wchodzi w jego zakres

Rozwiązania marketingoweKażda osoba wie, że sklep, który nie jest widoczny w wyszukiwarkach tak naprawdę nie istnieje. Nawet jeśli mamy rzeczywiście najniższe ceny i najbardziej atrakcyjną ofertę. Brak odwiedzających naszą stronę (w tym przypadku sklep internetowy) sprawia, że możemy nie doczekać się ani jednego zamówienia. W takim przypadku wręcz obowiązkiem jest pozycjonowanie, które pozwoli zaistnieć naszemu e-biznesowi.

Więcej…

   

Co to jest mailing?

MailingW marketingu e-mailowym wszystkie kolejne etapy kampanii muszą zostać przemyślane. Niezbędna jest tutaj odpowiednia strategia marketingowa.

Więcej…

 

Marketing polityczny

Marketing politycznyNiezwykle trudno precyzyjnie ustalić daty praktycznego wykorzystania marketingu w polityce. Był to rodzaj stopniowej ewolucji technik oraz metod marketingowych stosowanych na początku w różnego rodzaju kampaniach wyborczych, które następnie objęły wszystkie działania polityczne i na dobre zagościły w tym świecie.

Więcej…