Marketing

Zalety kampanii POS - czy znasz je wszystkie?

Kampania POSMateriały POS uchodzą dziś za bardzo skuteczne narzędzie marketingowe, dzięki któremu możliwe jest dotarcie z produktem do klienta. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z tej metody promocji, to czas poznać jej zalety.

Więcej…

 

Growth hacking od podstaw - czyli czym jest hakowanie wzrostu

Growth hackingGrowth hacking to coraz popularniejsze określenie, lecz zdaje się, że wiele osób, które się nim posługują, nie do końca wie, co tak naprawdę oznacza. Przyjrzyjmy się temu tematowi bliżej.

Więcej…

   

Badania marketingowe - jak je efektywnie przeprowadzić?

Badania marketingoweBadania marketingowe są dobrym wyborem, jeśli chcemy uzyskać informacje o tym, co zmienić w firmie. Ich wyniki odpowiadają na pytania dotyczące naszych klientów,sposobu komunikacji z nimi, lokalizacji sklepu, promocji. O czym należy pamiętać, gdy decydujemy się na ich przeprowadzenie?

Więcej…

 

Marketing Internetowy: zadbaj o treści zanim uruchomisz SEO

Marketing internetowyWedług wytycznych Google, ruch oraz zachowanie użytkowników na stronie to jedne z podstawowych czynników, które prowadzą do zwiększenia pozycji w wyszukiwarce. Dlatego, zanim podejmiemy się pozycjonowania i linkbuildingu, powinniśmy zadbać przede wszystkim o wartościowe treści na naszej stronie internetowej.

Więcej…

   

Pozycjonowanie w sklepie

PozycjonowanieZapewne słysząc te słowa większości polakom kojarzy się to pewnie na "łapaniu" poziomu w sklepie i układaniem wszystkiego na półce w sklepie. Tworzenie sklepów internetowych interpretuje owy termin w zupełnie inny sposób, adekwatny do branży IT, w której bądź co bądź w skład wchodzi sprzedaż internetowa. Pozycjonowanie strony ze sklepem w internecie pozwala na utrzymanie się jej na kolejnych ze stron przez dłuższy czas.

Więcej…

 

Nowe miejsce w sieci dla influencerów

Nowe miejsce w sieciW sieci pojawił się nowy portal, którego celem jest promowanie aktualności i wiedzy dotyczącej influencerów i współpracy z nimi. Portal nazywa się Influencer.pl, a jego wydawcą jest platforma content marketingowa Whitepress.

Więcej…

   

Więcej artykułów…