Marketing

Współpraca z agencją marketingową

Agencja marketingowaJesteś przedsiębiorcą? Sprzedajesz produkt i marzysz o tym, by usłyszało o nim więcej klientów? Możesz w bardzo prosty sposób sprawić, by twoje oczekiwania stały się rzeczywistością i wyróżnić się na tle konkurencji, zwiększając dzięki temu swoje zyski. Jak to osiągnąć? Wystarczy nawiązać współpracę z agencją marketingową.

Więcej…

 

Badania marketingowe - pojęcie, metody, etapy. Metodologia badań.

Badania marketingoweJedną z definicji badań marketingowych jest uporządkowany, zaplanowany według reguł zapewniających porządek i obiektywność proces, na który składa się kolejno gromadzenie, systematyzowanie i prezentacja pozyskanych danych, w celu późniejszego ich wykorzystania w procesie podejmowania decyzji i działań marketingowych.

Więcej…

   

Remarketing, a retargeting

RemarketingNie od dziś wiadomo, że skomplikowane pojęcia nie raz definiowane są w wieloraki sposób. Czym jest remarketing, a co oznacza retargeting? Jakie są różnice pomiędzy tymi pojęciami?

Więcej…

 

Reklama alkoholu a prawo

Reklama alkoholuReklama alkoholu jest zabroniona przez polskie prawo. Prawo wprowadza również ograniczenie wiekowe jeżeli chodzi o jego zakup. Producenci nie mogą reklamować wyrobów, w których stężenie alkoholu przekracza już 0,5%. Pomimo tego zakazu możliwa jest jednak promocja piwa. Dodatkowo zakaz reklamowania napojów alkoholowych obowiązuje jedynie wówczas, kiedy akcja promocyjna skierowana jest do nieograniczonej liczby odbiorców.

Więcej…