Firma

Czym zajmuje się biuro rachunkowe?

Biuro rachunkoweBiuro rachunkowe jest to podmiot gospodarczy, który na podstawie umowy świadczy usługi na rzecz różnego rodzaju  podmiotów gospodarczych, instytucji, organizacji oraz osób fizycznych. Biuro rachunkowe w imieniu zleceniodawcy i na jego rzecz świadczy usługę w zakresie rachunkowości, płac oraz prowadzi dokumentację kadrową. Zleceniodawca zleca, a biuro rachunkowe jako zleceniobiorca wykonuje i wypełnia obowiązki, jakie ciążą na zleceniodawcy z tytułu prowadzenia działalności, tj.: z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy, ubezpieczenia społecznego, statystyki...

Więcej…

 

Jak wybrać CRM? Okiem praktyka

CRMPraca w dziale odpowiedzialnym za sprzedaż produktów firmy, niesie za sobą dużą huśtawkę emocji - od uczucia euforii z sukcesów sprzedażowych, aż po stres związany z walką o coraz lepsze wyniki oraz częstymi odmowami klientów, które w poczuciu handlowca są wręcz nieustanne.

Więcej…

   

Czy konto firmowe jest potrzebne mikroprzedsiębiorcy?

Konto firmoweWielu ludzi nie zdziwi się, słysząc, że wielu mikroprzedsiębiorców wzbrania się przed założeniem konta firmowego. Powodów, które stoją za taką decyzją osób prowadzących działalność, jest naprawdę wiele. M.in. są to: koszty związane z prowadzeniem konta, utrudniony dostęp do pieniędzy, niskie obroty, więc i brak konieczności, albo zwyczajna obawa, że coś może pójść nie tak. Każdy z tych argumentów ma swoich wyznawców, ale niezależnie od wybranego wytłumaczenia, jedno ich łączy – nie mają jeszcze konta firmowego. Czy to dobrze? A może powinni już zaraz zakładać? Sprawdź!

Więcej…

 

5 kroków do zbudowania własnego contact center

Contact centerZdecydowana większość biznesów opiera się na kontakcie z innymi osobami. Szczególnym przypadkiem są te dziedziny, w których kontakt zachodzi bezpośrednio pomiędzy firmą, a klientem. Relacje z odbiorcami ofert danego przedsiębiorstwa są niezwykle ważne i niejednokrotnie zdarzało się, że nawet dobrze prosperujące biznesy popadały w kłopoty, gdy zaniedbały proces porozumiewania się z klientem.

Więcej…

   

Nieobowiązkowe oznaczenia na fakturach

BiuroW ciągu ostatnich kilku lat wprowadzono wiele zmian dotyczących sposobu wystawiania faktur i oznaczeń, jakie wymagane są na danych fakturach. Wiele z tych oznaczeń, które były wcześniej wymagane, obecnie nie jest już obowiązkowych.

Więcej…

 

Budowa sklepu internetowego - Czy warto założyć swój sklep internetowy lub stronę www?

Sklep internetowyW artykule znajdziesz informację czy opłaca się założenie sklepu internetowego, a także znajdziesz popularne skrypty CMS dzięki, którym zaoszczędzisz budując swój pierwszy sklep internetowy. Najpopularniejsze metody promocji stron www w internecie takie jak social media, seo, adwords czy inne metody promowania e-marketingu i e-commerce.

Więcej…

   

Więcej artykułów…