Firma

Kiedy i jak przeprowadzić wycenę przedsiębiorstwa

Wycena przedsiębiorstwaPrzeprowadzenie prawidłowej i zgodnej ze sztuką wyceny przedsiębiorstwa ma duży wpływ na jej dalsze życie i sytuację na rynku. Cały proces potrafi być bardzo czasochłonny, a jedną z najtrudniejszych faz jest wybór odpowiedniej metody.

Więcej…

 

Komu opłaca się przeniesienie firmy do Anglii?

Przeniesienie firmy do AngliiW związku z dość trudnym środowiskiem dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce, wielu przedsiębiorców znad Wisły swoje firmy przenosi na Wyspy. Komu najbardziej opłaca się przeniesienie firmy do Anglii?

Więcej…

   

Jak chronić dane osobowe po 25 maja 2018 roku?

Ochrona dancyh osobowych25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, zastępujące dotychczas funkcjonującą ustawę. RODO zmieni sporo w pracy marketerów, zwłaszcza zajmujących się e-mail marketingiem. Jak przygotować się na tę rewolucję?

Więcej…

 

10 sposobów na zwiększenie widoczności Twojego sklepu internetowego w internecie?

Widoczność sklepu w internecieGoogle traktuje Twój nowo otwarty sklep nieco po macoszemu? Nie trafia on na pierwsze strony wyników wyszukiwań i nie generuje zadowalającego Cię ruchu? No cóż, dziś stron internetowych są miliony. Googlowi trzeba trochę pomóc. Poniżej znajdziesz 10 sposobów na zwiększenie widoczności swojego sklepu internetowego. Dowiedz się, jak przyciągnąć klientów.

Więcej…