Firma

Retencja kadr - metody zatrzymania wartościowych pracowników

Retencja kadrKażdy przedsiębiorca prędzej czy później zadaje sobie pytanie, które przed nim zadało sobie już wielu innych: mam naprawdę wartościowego, skutecznego pracownika - jak mogę go zatrzymać w swojej organizacji? Co już teraz mogę zrobić aby mieć pewność, że jest on zadowolony i nie będzie chciał odejść? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy na szkoleniu z retencji pracowników.

Więcej…

 

Scenariusz na udaną imprezę firmową

Impreza firmowaImpreza firmowa nie może być dziełem przypadku. Każdy szczegół powinien być dopięty na ostatni guzik. Nim jednak wszyscy zaproszeni zjawią się w określonym miejscu i o określonej porze, należy bardzo dokładnie przygotować scenariusz imprezy. Od tego wszystko się zaczyna. Nie pozostawiając nic przypadkowi, scenariusz imprezy firmowej nie może mieć żadnych luk. Każdy z jego elementów musi być starannie przemyślany, a złożenie wszystkiego w całość to długotrwały proces. Jak więc profesjonalnie powinien zostać przygotowany scenariusz imprezy firmowej?

Więcej…

   

Dropshipping - co to jest i czy warto?

DropshippingDropshipping od dłuższego tematu stanowi gorący temat na rynku e-commerce. Wymieniany jest jako jeden z dynamicznie rozwijających się trendów, z którego korzystają zarówno niewielkie, jak i duże sklepy internetowe. Sprawdź czym jest dropshipping i czy warto go prowadzić!

Więcej…

 

Kiedy i jak przeprowadzić wycenę przedsiębiorstwa

Wycena przedsiębiorstwaPrzeprowadzenie prawidłowej i zgodnej ze sztuką wyceny przedsiębiorstwa ma duży wpływ na jej dalsze życie i sytuację na rynku. Cały proces potrafi być bardzo czasochłonny, a jedną z najtrudniejszych faz jest wybór odpowiedniej metody.

Więcej…