Firma

Komu opłaca się przeniesienie firmy do Anglii?

Przeniesienie firmy do AngliiW związku z dość trudnym środowiskiem dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce, wielu przedsiębiorców znad Wisły swoje firmy przenosi na Wyspy. Komu najbardziej opłaca się przeniesienie firmy do Anglii?

Więcej…

 

System ERP - czy to już czas na przeniesienie firmy na wyższy poziom

System ERPJesteśmy za mali, nie stać nas jeszcze na wdrożenie, jakoś dajemy sobie radę na dotychczasowych systemach… Wdrożenie systemu ERP jest odkładane ze względu na koszty i długotrwały proces implementacji rozwiązania, ale czy słusznie? Kiedy firma jest gotowa na nowe narzędzia, pomagające jej się rozwijać? Na pytanie odpowiada Filip Stokłosa, specjalista firmy Tres, producenta oprogramowania Trawers ERP.

Więcej…

   

Faktoring ułatwia ekspansję na rynki zagraniczne

FaktoringFaktoring jest najdynamiczniej rozwijającą się usługą finansową w Polsce, z której każdego roku korzysta coraz więcej firm. Usługi faktoringowe sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw, także tych planujących ekspansję na rynki zagraniczne.

Więcej…

 

Multimedialne centrum rozrywki w hotelu

Multimedialne centrum rozrywkiCoraz więcej hoteli stawia na cyfrowe rozwiązania, które ułatwiają kontakt z klientem i zwiększają jego komfort. Na rynku dostępne są już zaawansowane rozwiązania, jak na przykład TV webOS iLumio, które ułatwiają cyfryzację obiektów hotelowych i są prawdziwym multimedialnym centrum rozrywki.

Więcej…