Firma

Jakie ryzyko niesie ze sobą kapitał zakładowy?

Kapitał zakładowyWejście do spółki jest kuszące. Wiele osób chce skorzystać z takiej możliwości zostając jej udziałowcami. Nie da się jednak ukryć, że losy przedsiębiorstwa bywają różne i są uzależnione od kondycji gospodarczej kraju i świata. To oznacza, że udział w nim, wniesienie wkładu do spółki może być korzystne, ale może nieść ze sobą pewne ryzyko.

Więcej…

 

Dropshipping - co to jest i czy warto?

DropshippingDropshipping od dłuższego tematu stanowi gorący temat na rynku e-commerce. Wymieniany jest jako jeden z dynamicznie rozwijających się trendów, z którego korzystają zarówno niewielkie, jak i duże sklepy internetowe. Sprawdź czym jest dropshipping i czy warto go prowadzić!

Więcej…

   

Kiedy i jak przeprowadzić wycenę przedsiębiorstwa

Wycena przedsiębiorstwaPrzeprowadzenie prawidłowej i zgodnej ze sztuką wyceny przedsiębiorstwa ma duży wpływ na jej dalsze życie i sytuację na rynku. Cały proces potrafi być bardzo czasochłonny, a jedną z najtrudniejszych faz jest wybór odpowiedniej metody.

Więcej…

 

Komu opłaca się przeniesienie firmy do Anglii?

Przeniesienie firmy do AngliiW związku z dość trudnym środowiskiem dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce, wielu przedsiębiorców znad Wisły swoje firmy przenosi na Wyspy. Komu najbardziej opłaca się przeniesienie firmy do Anglii?

Więcej…