Firma

System ERP - czy to już czas na przeniesienie firmy na wyższy poziom

System ERPJesteśmy za mali, nie stać nas jeszcze na wdrożenie, jakoś dajemy sobie radę na dotychczasowych systemach… Wdrożenie systemu ERP jest odkładane ze względu na koszty i długotrwały proces implementacji rozwiązania, ale czy słusznie? Kiedy firma jest gotowa na nowe narzędzia, pomagające jej się rozwijać? Na pytanie odpowiada Filip Stokłosa, specjalista firmy Tres, producenta oprogramowania Trawers ERP.

Więcej…

 

Faktoring ułatwia ekspansję na rynki zagraniczne

FaktoringFaktoring jest najdynamiczniej rozwijającą się usługą finansową w Polsce, z której każdego roku korzysta coraz więcej firm. Usługi faktoringowe sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw, także tych planujących ekspansję na rynki zagraniczne.

Więcej…

   

Multimedialne centrum rozrywki w hotelu

Multimedialne centrum rozrywkiCoraz więcej hoteli stawia na cyfrowe rozwiązania, które ułatwiają kontakt z klientem i zwiększają jego komfort. Na rynku dostępne są już zaawansowane rozwiązania, jak na przykład TV webOS iLumio, które ułatwiają cyfryzację obiektów hotelowych i są prawdziwym multimedialnym centrum rozrywki.

Więcej…

 

Drukarka do biura firmy - kolorowa, oszczędna i wielofunkcyjna

Wielofunkcyjna drukarkaW każdej firmie jest co najmniej jedno urządzenie wielofunkcyjne, z którego korzysta kilku pracowników.

Czasami dodatkowo otrzymuje ono wsparcie w postaci prostej, monochromatycznej drukarki laserowej, albo drugiego wydajnego, wielofunkcyjnego urządzenia.

Zakup urządzenia, które jest połączeniem drukarki oraz skanera umożliwiającego skanowanie i kopiowanie wydaje się być najlepszym sposobem na poprawę efektywności pracy w biurze.

Więcej…