Firma

Blog firmowy - niedoceniony sprzymierzeniec

Blog firmowyZapotrzebowanie na wysokiej jakości treści, aktualne wciąż stwierdzenie, że "content is the king", a także wewnętrzny plan marketingowy firm e-commerce - to tylko kilka z przyczyn, dla których blogom firmowym poświęca się coraz więcej uwagi. Na oddzielną uwagę zasługują blogi prowadzone przez sklepy internetowe. Jak one mogą wykorzystać potencjał bloga i w zasadzie - czy warto w ogóle zacząć go prowadzić? Oto kilka powodów, dla których warto się zastanowić nad rozpoczęciem działań związanych z prowadzeniem bloga lub uzupełnieniem dotychczasowych.

Więcej…

 

Dropshipping - co to jest i czy warto?

DropshippingDropshipping od dłuższego tematu stanowi gorący temat na rynku e-commerce. Wymieniany jest jako jeden z dynamicznie rozwijających się trendów, z którego korzystają zarówno niewielkie, jak i duże sklepy internetowe. Sprawdź czym jest dropshipping i czy warto go prowadzić!

Więcej…

   

Kiedy i jak przeprowadzić wycenę przedsiębiorstwa

Wycena przedsiębiorstwaPrzeprowadzenie prawidłowej i zgodnej ze sztuką wyceny przedsiębiorstwa ma duży wpływ na jej dalsze życie i sytuację na rynku. Cały proces potrafi być bardzo czasochłonny, a jedną z najtrudniejszych faz jest wybór odpowiedniej metody.

Więcej…

 

Komu opłaca się przeniesienie firmy do Anglii?

Przeniesienie firmy do AngliiW związku z dość trudnym środowiskiem dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce, wielu przedsiębiorców znad Wisły swoje firmy przenosi na Wyspy. Komu najbardziej opłaca się przeniesienie firmy do Anglii?

Więcej…