Firma

Oprogramowanie IT w małej firmie. Jak dokonać wyboru w 5 krokach?

Oprogramowanie ITDecydując się na wdrożenie zintegrowanego systemu do zarządzania firmą odpowiedz sobie na pytanie czego od tej inwestycji oczekujesz.

Więcej…

 

Jak wybrać CRM? Okiem praktyka

CRMPraca w dziale odpowiedzialnym za sprzedaż produktów firmy, niesie za sobą dużą huśtawkę emocji - od uczucia euforii z sukcesów sprzedażowych, aż po stres związany z walką o coraz lepsze wyniki oraz częstymi odmowami klientów, które w poczuciu handlowca są wręcz nieustanne.

Więcej…

   

Budowa sklepu internetowego - Czy warto założyć swój sklep internetowy lub stronę www?

Sklep internetowyW artykule znajdziesz informację czy opłaca się założenie sklepu internetowego, a także znajdziesz popularne skrypty CMS dzięki, którym zaoszczędzisz budując swój pierwszy sklep internetowy. Najpopularniejsze metody promocji stron www w internecie takie jak social media, seo, adwords czy inne metody promowania e-marketingu i e-commerce.

Więcej…

 

Spółka cywilna - jej istota, umowa, odpowiedzialności

Spółka cywilnaIstota spółki cywilnej została określona w art. 860-875 Kodeksu cywilnego, zgodnie z nimi wspólnicy zobowiązują się dążyć do osiągnięcia wspólnego celu gospodarczego poprzez działanie w określony sposób, w szczególności poprzez wniesienie wkładów.

Spółka cywilna powstaje na podstawie umowy co najmniej dwóch osób, mogą to być osoby fizyczne, prawne lub ułomne osoby prawne. Powstaje w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, każdy ze wspólników zobowiązuje się do podjęcia działań, wniesienia wkładu i nie może być pozbawiony udziału w zysku.

Więcej…