Firma

Dropshipping - co to jest i czy warto?

DropshippingDropshipping od dłuższego tematu stanowi gorący temat na rynku e-commerce. Wymieniany jest jako jeden z dynamicznie rozwijających się trendów, z którego korzystają zarówno niewielkie, jak i duże sklepy internetowe. Sprawdź czym jest dropshipping i czy warto go prowadzić!

Więcej…

 

Kiedy i jak przeprowadzić wycenę przedsiębiorstwa

Wycena przedsiębiorstwaPrzeprowadzenie prawidłowej i zgodnej ze sztuką wyceny przedsiębiorstwa ma duży wpływ na jej dalsze życie i sytuację na rynku. Cały proces potrafi być bardzo czasochłonny, a jedną z najtrudniejszych faz jest wybór odpowiedniej metody.

Więcej…

   

Komu opłaca się przeniesienie firmy do Anglii?

Przeniesienie firmy do AngliiW związku z dość trudnym środowiskiem dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce, wielu przedsiębiorców znad Wisły swoje firmy przenosi na Wyspy. Komu najbardziej opłaca się przeniesienie firmy do Anglii?

Więcej…

 

Jak chronić dane osobowe po 25 maja 2018 roku?

Ochrona dancyh osobowych25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, zastępujące dotychczas funkcjonującą ustawę. RODO zmieni sporo w pracy marketerów, zwłaszcza zajmujących się e-mail marketingiem. Jak przygotować się na tę rewolucję?

Więcej…