Outsourcing

Outsourcing druku

Outsourcing drukuDrukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów to czynności, bez których żadna firma ani instytucja z pewnością nie wyobraża sobie skutecznego prowadzenia działalności gospodarczej.

Wymiana dokumentów pomiędzy usługodawcą i jego klientami, rozliczenia finansowe, listy i notki służbowe czy po prostu materiały do prezentacji to nieodłączny element biurowego krajobrazu. Dlatego każda firma musi zapewnić sobie skuteczną obsługę druku i przetwarzania danych zapisanych na papierze.

Więcej…

 

Zatrudnić księgową czy postawić na współpracę z biurem rachunkowym?

Zatrudnienie księgowychProwadzenie firmy wiąże się z wieloma formalnościami. Jednymi z nich jest konieczność regularnego rozliczania się z urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Przedsiębiorca powinien postawić na współpracę biurem rachunkowym czy może zatrudnić księgową na etat?

Więcej…

   

Mocne strony outsourcingu

Outsourcing

Outsourcing to formuła znana przedsiębiorcom od dawna. Wybierając go, firma decyduje się na częściowe powierzenie pewnych zadań innym podmiotom gospodarczym. Zwłaszcza jeżeli te zadania nie są bezpośrednio związane z branżą, w której takie przedsiębiorstwo działa.

Więcej…

 

Outsourcing IT - jak można na nim zyskać

Outsourcing ITProwadząc firmę, należy przeanalizować wszelkie za i przeciw jeśli chodzi o kilka kluczowych segmentów działalności - w tym przypadku dokonamy rozkładu na czynniki usług outsourcingu IT. Czy warto zlecić obsługę sieci firmowej zewnętrznym podmiotom?

Więcej…