Zarządzanie

Jak sprawnie zarządzać flotą samochodową?

Zarządzanie flotą samochodowąDla osób i instytucji zarządzających flotą bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie samochodów przed kradzieżą, a także możliwość pełnej kontroli przejazdów. Co jest istotne w sprawnym zarządzaniu firmowymi pojazdami?

Więcej…

 

Szkolenia z zarządzania procesowego - dlaczego warto?

Szkolenia z zarządzania procesowegoZarządzanie procesowe jest skuteczną koncepcją, która pozwala na analizowanie, udoskonalanie i stałe monitorowanie procesów, które są przez organizację realizowane. Aby firma dobrze funkcjonowała, dobrze jest opracować listę procesów o znaczeniu strategicznym oraz wspomagającym, które są ich uzupełnieniem. Wiedzę na temat jak tego dokonać, możesz uzyskać na szkoleniach z zarządzania procesami.

Więcej…

   

Zarządzanie a Business Intelligence

Zarządzanie a Business IntelligenceZarządzanie firmą a Business Intelligence.
W dobie gwałtownego rozwoju Internetu i równie intensywnego rozwoju technologii informatycznych, menedżerowie ciągle mają wybiórczą i cząstkową wiedzę o swoich firmach. Często nie mając obrazu całości muszą podjąć ważne decyzje w sposób intuicyjny.

Więcej…

 

Efektywne zarządzanie flotą samochodową

Zarządzanie flotą samochodowąInwestycja w zarządzanie flotą samochodową może przynieść na prawdę szokujące zyski oraz oszczędności. Skąd się to bierze? Czynników jest mnóstwo. Dziś bardzo ważna jest zmiana postawy przedsiębiorców, w których przedsiębiorstwach znajduje się flota pojazdów.

Więcej…

   

Rozsądne i efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem

Zarządzanie przedsiębiorstwemProwadzenie firmy według wielu osób jest czymś prostym i zrozumiałym a wszystkie obowiązki skupiają się na zakupie towarów, wypłacie pensji pracownikom i regulowaniu należności względem instytucji państwowych. Nie jest to jednak tak łatwe jak mogłoby się wydawać.

Więcej…

 

Szczupłe Zarządzanie (Lean Management), czyli na czym polega dostrzeganie marnotrawstwa w procesach?

Lean ManagementW XXI wieku zarządzanie weszło w nowy, nieznany do tej pory etap. Zwłaszcza, jeżeli mówimy o zarządzaniu w dużych firmach produkcyjnych, których nakłady oraz straty ponoszone ze względu na nieodpowiednie dysponowanie dostępnymi środkami, pracownikami i rozwiązaniami, opiewają na wysokie kwoty. Ten etap to w zasadzie proces, a dokładniej szczupłe zarządzanie.

Więcej…