Pomysły na biznes

Pomysł na biznes - parking?

ParkingProwadzenie własnego parkingu, wybierając do tego odpowiednią formę oraz miejsce, może być naprawdę dochodowym biznesem na długie lata. Dobry biznesplan, a także teren, który nadaje się pod takie przeznaczenie – to może być klucz do stabilizacji i sukcesu Twojej działalności gospodarczej. Auta przecież nie wyjdą nagle z użytku.

Więcej…

 

Handel na aukcjach internetowych - sposób na zarobek

Aukcje internetoweZastanawiasz się nad rozpoczęciem działań na portalach aukcyjnych? Poznaj zalety wspomnianych serwisów i zobacz kto - w praktyce - może zyskać na tego rodzaju biznesie.

Więcej…

   

Jak znaleźć inwestorów dla parku magazynowego?

Park magazynowyCzego potrzebujesz, by założyć komercyjny park magazynowy? Przede wszystkim niezbędna jest odpowiednia powierzchnia.

Nieruchomości komercyjnego parku magazynowego podzielić można na:

  • powierzchnie pod magazyny,
  • powierzchnie pod hale produkcyjne,
  • powierzchnie pod biurowce,
  • powierzchnie pod działalność handlową i inną.

Więcej…

 

Jak założyć własny sklep internetowy z odzieżą?

Sklep internetowy z odzieżąWirtualny rynek handlu i usług z roku na rok zyskuje na wartości. Szacuje się, że jego użytkownikami jest nawet 16 milionów klientów, którzy w poszukiwaniu tańszej alternatywy dla asortymentu sklepów stacjonarnych, zataczają swoje kręgi w sieci. Nic zatem dziwnego, że jest to alternatywa na biznes dla wielu przyszłych przedsiębiorców. Posiadany potencjał w połączeniu z szerokim gronem klientów to klucz do sukcesu, dlatego grono osób rozważa możliwość prowadzenia tego rodzaju działalności. Jakie są zatem zalety założenia sklepu internetowego z odzieżą damską?

Więcej…