Zarabianie przez Internet

Czy wynagrodzenie minimalne będzie zróżnicowane lokalnie?

Minimalne wynagrodzenieJuż wiadomo, o ile wzrośnie wynagrodzenie minimalne od 1 stycznia 2017 r. Czy doczekamy się również jego zróżnicowania lokalnego? Co o takim pomyśle sądzą specjaliści zajmujący się tematyką rynku pracy w Polsce?

Więcej…

 

Jak zarabiać na blogu?

Zarabianie na bloguMimo wciąż niejasnego statusu prawnego blogów i lekkiego pobłażania, z którym spotykają się ich autorzy, dziś nikt nie zaprzeczy, że blog może być sposobem na życie i zarobek. Przykłady można mnożyć, a szacunki zarobków blogerów, w przypadku najlepszych idące w dziesiątki tysięcy złotych, budzą podziw pomieszany z zazdrością. W czym tkwi ich sekret? Każdy bloger ma własną receptę na sukces, ale jest kilka uniwersalnych zasad, które mogą pomóc w osiągnięciu go.

Więcej…

   

Dochód pasywny i jego źródła

Dochód pasywnyPojęcie dochodu pasywnego brzmi dosyć tajemniczo i nie dla wszystkich jest całkowicie jasne, co za tym pojęciem naprawdę się kryje.

Zacznijmy więc może od wyjaśnienia samej definicji. Pasywny, to znaczy bierny, nic nieczyniący, niedziałający.

Zatem dochód pasywny jest to dochód osiągany bez aktywnej działalności podmiotu lub osoby, która ten dochód uzyskuje i jest niejako przeciwstawieniem dochodu uzyskiwanego z pracy.

Więcej…

 

Czy można zarobić pieniądze na klikaniu w reklamy?

Zarabianie poprzez klikanie w reklamyIstnieje wiele metod zarabiania pieniędzy przez Internet. Najbardziej skomplikowane, takie jak tworzenie info produktów czy rozbudowanych portali wymagają rozległej wiedzy, strategii i zaplanowanego budżetu.

Więcej…

   

Zarabianie przez Internet - 12 sposobów

Zarabianie przez Internet12 sposobów zarabiania przez Internet

Nikt z nas nie pogardziłby dodatkową gotówką i pewnie każdy słyszał o możliwości zarabiania przez internet. Jednak należy oddzielić fakty od mitów - cudowne sposoby zarabiania nic nie robiąc to mówiąc wprost oszustwo.

Więcej…

 

Zarabianie na tworzeniu szablonów stron

Szablony stron WWWZarabianie na tworzeniu szablonów stron i blogów, np. dla CMS Wordpress.

Internet obecnie daje sporo możliwości w kwestii podstawowego czy też dodatkowego zarabiania. Kolejnym przykładem jest tworzenie stron internetowych, a ściślej mówiąc zarabianie na tworzeniu szablonów do popularnych systemów CMS.

Więcej…