Ubezpieczenia

Porady przy ubezpieczeniu samochodu

Ubezpieczenie samochoduW naszym kraju, każdy pojazd mechaniczny, jaki porusza się po drogach musi zostać obowiązkowo ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej. Nie jest to ubezpieczenie imienne właściciela pojazdu, a samego samochodu, motocykla lub ciągnika.

Więcej…

 

Ubezpieczenie dla firmy. Jak wybrać mądrze?

Ubezpieczenie dla firmyOtworzyłeś firmę i zastanawiasz się, jakie ubezpieczenie kupić? Możliwości masz naprawdę sporo - w ofercie towarzystw ubezpieczeniowych znajdziesz ubezpieczenia m.in. od zniszczeń, transportowe czy zdarzeń losowych. To daje ci możliwość wybrania polisy, jakiej aktualnie potrzebujesz.

Więcej…

   

Assistance i OC - jak to ugryźć?

Assistance i OCFirmy ubezpieczeniowe konkurują ze sobą w zakresie procedur, tak aby ułatwić klientowi ich powszechność i prostotę. Także szkodę można zgłosić przez telefon a w przypadku mniejszych zdarzeń likwidator wycenia szkodę na podstawie przekazanych informacji na przykład prosząc o przesłanie zdjęć. Pojawienie się rzeczoznawcy zazwyczaj dotyczy większych szkód.

Więcej…

 

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie podróżne?

Ubezpieczenie podróżneZanim wyjedziemy na wakacje, zazwyczaj dobrze planujemy całą podróż. Odpowiednio wcześnie zakupujemy bilet lotniczy, wybieramy idealnie dopasowaną do regulaminu przewoźnika walizkę kabinową, wertujemy przewodniki i Internet w poszukiwaniu najciekawszych atrakcji czy najpiękniejszych plaż.

Równie ważne jest wykupienie ubezpieczenia podróżnego, które może się okazać najważniejszym elementem przygotowania udanego urlopu. Dlaczego?

Więcej…