Ubezpieczenia

Likwidacja szkody, czyli naprawa auta z OC sprawcy

Naprawa samochoduMiałeś kolizję lub wypadek drogowy nie ze swojej winy? Nie martw się. Dzięki obowiązkowym ubezpieczeniom OC możesz naprawić swoje auta za pieniądze z ubezpieczenia. Może twój samochód został nieco porysowany, wgnieciony, ale skoro znasz sprawcę, to nic prostszego, aby dostać odszkodowanie z polisy OC sprawcy i zlikwidować szkodę.

Więcej…

 

Porady przy ubezpieczeniu samochodu

Ubezpieczenie samochoduW naszym kraju, każdy pojazd mechaniczny, jaki porusza się po drogach musi zostać obowiązkowo ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej. Nie jest to ubezpieczenie imienne właściciela pojazdu, a samego samochodu, motocykla lub ciągnika.

Więcej…

   

Ubezpieczenie dla firmy. Jak wybrać mądrze?

Ubezpieczenie dla firmyOtworzyłeś firmę i zastanawiasz się, jakie ubezpieczenie kupić? Możliwości masz naprawdę sporo - w ofercie towarzystw ubezpieczeniowych znajdziesz ubezpieczenia m.in. od zniszczeń, transportowe czy zdarzeń losowych. To daje ci możliwość wybrania polisy, jakiej aktualnie potrzebujesz.

Więcej…

 

Assistance i OC - jak to ugryźć?

Assistance i OCFirmy ubezpieczeniowe konkurują ze sobą w zakresie procedur, tak aby ułatwić klientowi ich powszechność i prostotę. Także szkodę można zgłosić przez telefon a w przypadku mniejszych zdarzeń likwidator wycenia szkodę na podstawie przekazanych informacji na przykład prosząc o przesłanie zdjęć. Pojawienie się rzeczoznawcy zazwyczaj dotyczy większych szkód.

Więcej…