Samochody

Ulubione auta Polaków

Audi - sedanLiczba sprzedawanych nowych aut w Polsce z roku na rok rośnie, choć używane wciąż są najpopularniejsze. Według ostatnich danych rok 2017 ma szanse pobić wynik z roku 2016, który pod względem sprzedaży nowych aut był lepszy od poprzednika o ponad 16 procent.

Więcej…

 

Auto używane - na co zwracać uwagę?

Używane autaW naszym kraju realia są takie, że niewielu stać na auto nowe. Z drugiej strony auta używane to zazwyczaj synonim dużej awaryjności, nieustannych napraw itp. Jak więc wyjść z tego impasu? Przez kupno auta używanego, ale w dobrej jakości.

Więcej…

   

Wyważanie kół na czym polega i kiedy konieczne

Wyważenie kółNowe jak i używane koła wymagają odpowiedniego wyważenia. Niestety wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje może nieść ze sobą nieodpowiednie wyważenie kół. Warto wiedzieć czym dokładnie jest ten proces, jakie są skutki i przyczyny niewyważenia kół i kiedy należy wybrać się do serwisu.

Więcej…

 

Pożyczki samochodowe - czy to się opłaca?

Pożyczka na samochód

Pieniądze pożycza się na przeróżne cele - czasem musimy o nich informować pożyczkodawcę, a czasem nie. Niektórym wystarcza kilkaset złotych czy na przykład 2000 złotych na jakiś ważny cel - w takim wypadku poleca się zaciągać chwilówkę. Co jednak, jeśli cel jest o wiele większy, droższy i w związku z tym żadna drobna kwota nie wchodzi w grę?

Więcej…