Samochody

Wyważanie kół na czym polega i kiedy konieczne

Samochody

Wyważenie kółNowe jak i używane koła wymagają odpowiedniego wyważenia. Niestety wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje może nieść ze sobą nieodpowiednie wyważenie kół. Warto wiedzieć czym dokładnie jest ten proces, jakie są skutki i przyczyny niewyważenia kół i kiedy należy wybrać się do serwisu.

Więcej…

 

Likwidacja szkody, czyli naprawa auta z OC sprawcy

Samochody

Naprawa samochoduMiałeś kolizję lub wypadek drogowy nie ze swojej winy? Nie martw się. Dzięki obowiązkowym ubezpieczeniom OC możesz naprawić swoje auta za pieniądze z ubezpieczenia. Może twój samochód został nieco porysowany, wgnieciony, ale skoro znasz sprawcę, to nic prostszego, aby dostać odszkodowanie z polisy OC sprawcy i zlikwidować szkodę.

Więcej…

   

Jak działa skup samochodów używanych?

Samochody

Skup samochodów używanych osobowychJak działa skup samochodów używanych?

Sprzedaż samochodu, dla osób, które nie za bardzo znają się na motoryzacji jest często prawdziwą męką. Tego typu ludzie najczęściej decydują się więc skorzystać z pomocy przy sprzedaży samochodu. Czasami proszą znających się na rzeczy znajomych o pomoc, co jest całkiem dobrym rozwiązaniem. Czasem natomiast korzystają z usług komisu lub skupu samochodów używanych. Warto zwrócić szczególną uwagę właśnie na skup samochodów, gdyż jego usługi zdają się być bardzo interesujące.

Więcej…