Samochody

Samochód na raty - czy kredyt się opłaca?

Samochód na ratyPolacy nie lubią mieć długów, ale z drugiej strony naprawdę ciężko funkcjonować bez samochodu. Okazuje się, że właśnie pojazd mechaniczny jest jednym z najczęściej wymienianych celów, dla których zaciągamy zobowiązania w banku. Dowiedz się, czy naprawdę jest do dobre rozwiązanie.

Więcej…

 

Wyważanie kół na czym polega i kiedy konieczne

Wyważenie kółNowe jak i używane koła wymagają odpowiedniego wyważenia. Niestety wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje może nieść ze sobą nieodpowiednie wyważenie kół. Warto wiedzieć czym dokładnie jest ten proces, jakie są skutki i przyczyny niewyważenia kół i kiedy należy wybrać się do serwisu.

Więcej…

   

Likwidacja szkody, czyli naprawa auta z OC sprawcy

Naprawa samochoduMiałeś kolizję lub wypadek drogowy nie ze swojej winy? Nie martw się. Dzięki obowiązkowym ubezpieczeniom OC możesz naprawić swoje auta za pieniądze z ubezpieczenia. Może twój samochód został nieco porysowany, wgnieciony, ale skoro znasz sprawcę, to nic prostszego, aby dostać odszkodowanie z polisy OC sprawcy i zlikwidować szkodę.

Więcej…

 

Kredyt samochodowy - przydatne informacje

Kupno samochoduZastanawiasz się, jak zdobyć brakujące środki na zakup wymarzonego auta, motocyklu czy skutera? Jednym ze sposobów sfinansowania takiej inwestycji może być kredyt samochodowy.

Więcej…