Samochody

Wyważanie kół na czym polega i kiedy konieczne

Wyważenie kółNowe jak i używane koła wymagają odpowiedniego wyważenia. Niestety wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje może nieść ze sobą nieodpowiednie wyważenie kół. Warto wiedzieć czym dokładnie jest ten proces, jakie są skutki i przyczyny niewyważenia kół i kiedy należy wybrać się do serwisu.

Więcej…

 

Pożyczki samochodowe - czy to się opłaca?

Pożyczka na samochód

Pieniądze pożycza się na przeróżne cele - czasem musimy o nich informować pożyczkodawcę, a czasem nie. Niektórym wystarcza kilkaset złotych czy na przykład 2000 złotych na jakiś ważny cel - w takim wypadku poleca się zaciągać chwilówkę. Co jednak, jeśli cel jest o wiele większy, droższy i w związku z tym żadna drobna kwota nie wchodzi w grę?

Więcej…

   

Kredyt samochodowy - przydatne informacje

Kupno samochoduZastanawiasz się, jak zdobyć brakujące środki na zakup wymarzonego auta, motocyklu czy skutera? Jednym ze sposobów sfinansowania takiej inwestycji może być kredyt samochodowy.

Więcej…

 

Jak przygotować auto do wiosny?

Samochód na wiosnęNa stan twojego auta wpływ mają nie tylko niskie temperatury, ale też trudne warunki drogowe, śnieg, sól czy błoto. Dlatego, gdy zima mija, a w zasięgu temperatur i pogody pojawia się wiosna, warto przygotować auto na jej nadejście. Podpowiadamy jak.

Więcej…