Pożyczki online za darmo - wszystko co musisz wiedzieć

Pożyczka onlineKażdego dnia zasypywani jesteśmy setkami komunikatów reklamowych, które zachęcają Nas do skorzystanie z darmowej pożyczki online. Większość ludzi podchodzi do tego tematu bardzo sceptycznie, sądząc, że jest to po prostu zabieg marketingowy a w gruncie rzeczy zapłacimy całkiem dużą kwotę za pożyczkę. Jak jest naprawdę?

Pożyczka z RSSO 0%

Obecnie, na polskim rynku pożyczkodawców istnieje kilkanaście firm, które proponują pożyczki online całkowicie za darmo. Jak to możliwe? Konkurencja na rynku szybkich pożyczek gotówkowych jest bardzo duża, stąd takie wiele firm proponuje swoim nowym klientom, pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Zabieg ten ma na celu przyciągnięcie i zjednoczenie sobie nowych klientów, którzy będąc zadowoleni z usług firmy, chętnie do niej wrócą w przyszłości. Jest to więc promocja, z której korzystają obie strony. Klient otrzymuje atrakcyjną pożyczkę, na bardzo opłacalnych warunkach a firma pożyczkowa zyskuje zadowolonego klienta.

Dla kogo?

Pierwsza darmowa pożyczka online dedykowana jest dla osób, które wcześniej nie korzystały z usług danej firmy pożyczkowej. W życiu każdego człowieka przytrafia się moment, gdzie nagle potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Procedury w bankach są zawiłe i czasochłonne a często nie gwarantują sukcesu otrzymania pożyczki online. Jeśli, więc zaskoczyły Cię nagłe wydatki związane z remontem, naprawą samochodu czy też z innych powodów, a wcześniej nie korzystałeś z pożyczek online to darmowa pożyczka idealnie się sprawdzi. Wystarczy wypełnić formularz na stronie, przejść pozytywnie weryfikację historii kredytowej i cieszyć się gotówką. Przy darmowych pożyczkach online, podobnie jak w przypadku innych pożyczek, będzie analizowana Twoja historia w BIK. Jeśli, więc miałeś w przeszłości problemy ze spłatą kredytu, możesz mieć problem z otrzymaniem pożyczki.

Ile można pożyczyć?

Wszystko zależy od tego, jaką firmę pożyczkową wybierzemy. Większość firm, darmowych pożyczek udziela na kwotę około 500 zł. Są jednak firmy, które proponują nowym klientom dużo więcej. I tak, możemy znaleźć propozycje pożyczki na kwotę 1000 zł, 1700 zł a nawet 2000 zł. Większość darmowych pożyczek, niezależnie od kwoty, udzielana jest na krótkie okresy. Część firm pożyczkowych, udziela kredytów na okres 14 dni inne na okres 30 dni. Niewiele firm proponuje dłuższe okresy, ale i takie się zdarzają. Możemy, więc znaleźć oferty pożyczki na 45 lub 60 dni.

Zachowaj ostrożność!

Korzystając z usług darmowych pożyczek online trzeba jednak zachować dużą ostrożność przy wyborze firmy udzielającej takich pożyczek. Dodatkowo, decydując się już na zawarcie umowy musisz mieć pewność że pożyczka zostanie spłacona w ustalonym terminie. Każda firma pożyczkowa w regulaminie zaznacza, że w razie jakichkolwiek opóźnień w spłacie pożyczki z Twojej strony - nawet o jeden dzień - będziesz musiał oddać pożyczkę jak ze standardowym oprocentowaniem. Co automatycznie sprawia, że darmowa pożyczka, przestaje być darmowa a może okazać się bardzo kosztowna. Najlepiej korzystać ze sprawdzonych serwisów pożyczkowych jak chwillowki.pl.

Ocena: 5.0

Komentarze