Porady

Jak wypromować stoisko na targach?

Wypromowanie stoiska na targachWraz z rozwojem technologii oraz kanałów dotarcia do klienta, firmy kładą coraz większy nacisk na promocję, aby wyprzedzić konkurencję. Tak jest i w przypadku targów. Obecnie standardem jest widowiskowe stoisko, a ci którzy odstają, znikną w tłumie i zostaną zapomnieni.

Więcej…

 

3 sposoby na dziury w domowym budżecie

Budżet domowyDzisiaj bankowość elektroniczna znacznie ułatwia nam codzienne czynności, jednak posługiwanie się bez umiaru kartą bankową ma swoje minusy. Jeżeli nie kontrolujesz na bieżąco finansów i nie zwracasz uwagi na różnice w cenach produktów w różnych sklepach, pod koniec miesiąca możesz przerazić się kwotą pozostałą na koncie, zwłaszcza jeśli do wypłaty został Ci jeszcze co najmniej tydzień.

Więcej…

   

Jak budować swój wizerunek w sieci?

wizerunek w sieciStosunkowo nowe do niedawna media społecznościowe, od jakiegoś czasu przeżywają swój Renesans. Kiedyś służące głównie rozrywce dzisiaj stały się prężnie rozwijającym się narzędziem tworzenia biznesu, budowania marki oraz miejscem poszukiwań pracownika.

Więcej…

 

Co to są infokioski?

InfokioskInfokioski wkroczyły w nasze życie kilka lat temu, najpierw budząc zainteresowanie i konsternację,  jednak bardzo szybko ludzie na całym świecie przekonali się do tych urządzeń.

Więcej…