Porady

Atrakcyjność inwestycyjna

Atrakcyjność inwestycyjnaPowszechne źródła wiedzy, jak internetowa Encyklopedia PWN czy popularna Wikipedia, w ogóle nie odpowiadają na pytanie, czym jest atrakcyjność inwestycyjna w potocznym rozumieniu. Literatura przedmiotu w tym zakresie podaje oczywiście bardziej szczegółowe informacje, aczkolwiek również w tym wypadku wielokrotnie pojawiają się spostrzeżenia, iż pojęcie to nie jest łatwe do zdefiniowania, a co za tym idzie istnieje szereg różnych wyjaśnień w kwestii tego, jak właściwie jest ono rozumiane.

Więcej…

 

Czym jest rolnictwo precyzyjne i co warto o nim wiedzieć?

Rolnictwo precyzyjnePrecyzja to przyszłość sektora rolniczego. Coraz większa ilość rolników wykorzystuje nowinki technologiczne, by jeszcze bardziej zwiększyć efektywność swojej pracy. Tylko czym, tak właściwie jest rolnictwo precyzyjne? To połączenie możliwości, które zapewnia komputer i GPS z wiedzą o warunkach uprawowych naszej ziemi.

Więcej…

   

Kwalifikacje czy umiejętności zawodowe

Kwalifikacje czy umiejętności zawodoweObecnie, w dobie prywatnych przedsiębiorstw, o ich zysku rentowności i zdobywaniu klienta decyduje szybkość i jakość wykonania powierzonego zlecenia. W związku z tym właściciel, prezes potrzebuje sprawnie działającej kadry.

Więcej…

 

Sala spotkań i sala konferencyjna - jak je urządzić?

Sale konferencyjneKażda większa firma potrzebuje salki konferencyjnej lub sali spotkań - miejsca, gdzie zarówno można się spotkać na negocjacje z klientami, jak i przeprowadzić szkolenie dla pracowników. Sale konferencyjne często także służą jako miejsca narad albo spotkań zarządu. Jak urządzić tego typu pomieszczenie? Co powinno się znaleźć w sali tego typu?


Więcej…

   

Wady i zalety rynku pierwotnego nieruchomości

Rynek pierwotny nieruchomościLubimy ładne wnętrza. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić gruntowny remont mieszkania, które kupilibyśmy z drugiej ręki. Ale czy nie byłoby przyjemnie wchodzić do budynku, który zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz wygląda nowocześnie? W niniejszym artykule poznasz kilka wad i zalet rynku pierwotnego.

Więcej…

 

BLIK - co to takiego?

BLIK

Zwolennicy płatności mobilnych, czyli używania smartfona czy tabletu jako portfela, nie są już skazani wyłącznie na technologię NFC. Od niedawna, mają oni do dyspozycji zdecydowanie bardziej wszechstronne rozwiązanie - system płatności mobilnych BLIK. Sprawdź, na czym dokładnie polega działanie tego systemu i jakie korzyści niesie on dla mobilnych klientów banków.

Więcej…