Porady

Jak pozbyć się długów raz na zawsze?

Pozbycie się długówMasz długi? To tak jak ponad 2,7 mln. Polaków [1]. Niespłacone zobowiązania to nie tylko poważne obciążenie dla portfela, ale i dla wielu przyczyna nieustannego stresu oraz nieprzespanych nocy. Potrzebna Ci pomoc finansowa dla zadłużonych? Zobacz, na czym polega taka jej forma, która pozwoli Ci raz na zawsze uwolnić się od długów.

Więcej…

 

Jak wypromować stoisko na targach?

Wypromowanie stoiska na targachWraz z rozwojem technologii oraz kanałów dotarcia do klienta, firmy kładą coraz większy nacisk na promocję, aby wyprzedzić konkurencję. Tak jest i w przypadku targów. Obecnie standardem jest widowiskowe stoisko, a ci którzy odstają, znikną w tłumie i zostaną zapomnieni.

Więcej…

   

3 sposoby na dziury w domowym budżecie

Budżet domowyDzisiaj bankowość elektroniczna znacznie ułatwia nam codzienne czynności, jednak posługiwanie się bez umiaru kartą bankową ma swoje minusy. Jeżeli nie kontrolujesz na bieżąco finansów i nie zwracasz uwagi na różnice w cenach produktów w różnych sklepach, pod koniec miesiąca możesz przerazić się kwotą pozostałą na koncie, zwłaszcza jeśli do wypłaty został Ci jeszcze co najmniej tydzień.

Więcej…

 

Przyjazny punkt usługowy. Jak zaprojektować gabinet kosmetyczny?

Gabinet kosmetycznyPunkt usługowy zlokalizowany w domu mieszkalnym, w budynku o charakterze komercyjnym, czyli na przykład w galerii handlowej lub w domu handlowym, powinien być przede wszystkim przyjazny dla jego użytkowników - pracowników i klientów. Dlatego trzeba zadbać, aby obu grupom wygodnie się w nim pracowało i korzystało z usług.

Więcej…