Porady

Jak budzić pozytywne relacje w sprzedaży?

Pozytywne relacje z klientemKomunikacja z Klientem zarówno obecny jak i przyszłym to dialog oparty na szacunku i wzajemnym zrozumieniu potrzeb.  Ważne dla obu stron jest ustalenie jest ustalenie sposobu komunikacji. Dla ciebie jako handlowca istotne są także metody i techniki sprzedaży. Sposób w jaki będziesz rozmawiał z Klientem.

Więcej…

 

Centrala telefoniczna VoIP - co nam daje?

Centrala telefoniczna VoIPWirtualna centrala telefoniczna korzysta z najnowocześniejszych technologii. Sporym ułatwieniem jest fakt, że by z niej korzystać nie potrzebujemy sprzętu centrali telefonicznej, instalacji linii telefonicznych czy kabli w firmie. Dzięki centrali telefonicznej VoIP możemy stworzyć biuro w dowolnym miejscu na świecie, ponieważ działa w oparciu o istniejącą już sieć.

Więcej…

   

5 kroków jak wybrać OFE

Wybór OFEZdecydowałeś, że z myślą o emeryturze będziesz oszczędzał na koncie OFE? Zanim podpiszesz umowę z wybranym funduszem emerytalnym sprawdź, jakie kroki musisz wykonać, aby otrzymywane w przyszłości świadczenie było wysokie.

Więcej…

 

Jak zorganizować konferencję prasową

Organizacja konferencjiKonferencje prasowe od lat są najchętniej odwiedzanymi przez dziennikarzy, media oraz celebrytów aktywnościami marketingowymi. Organizatorzy prześcigają się w pomysłach na to, jak przygotować spotkanie, które nie tylko "przemyci" informacje o premierze nowego produktu czy usługi, ale także okaże się ciekawym, oryginalny, a przede wszystkim miłym wydarzeniem.

Więcej…

   

Przyjazny punkt usługowy. Jak zaprojektować gabinet kosmetyczny?

Gabinet kosmetycznyPunkt usługowy zlokalizowany w domu mieszkalnym, w budynku o charakterze komercyjnym, czyli na przykład w galerii handlowej lub w domu handlowym, powinien być przede wszystkim przyjazny dla jego użytkowników - pracowników i klientów. Dlatego trzeba zadbać, aby obu grupom wygodnie się w nim pracowało i korzystało z usług.

Więcej…

 

Jak stworzyć witrynę opartą na systemie Magento

Witryna oparta na MagentoW czasach, kiedy coraz więcej transakcji odbywa się za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefon, Internet), otworzenie sklepu internetowego wydaje się być świetnym pomysłem na interes. Obecne na rynku agencje interaktywne oferują szereg usług związanych z projektowaniem stron internetowych, reklamą w sieci oraz prowadzeniem wszelkiego rodzaju kampanii promocyjnych. Jedną z decyzji, przed którą stoi początkujący przedsiębiorca jest wybór odpowiedniej platformy do świadczenia swoich usług.

Więcej…