Porady

Jak zorganizować konferencję prasową

Organizacja konferencjiKonferencje prasowe od lat są najchętniej odwiedzanymi przez dziennikarzy, media oraz celebrytów aktywnościami marketingowymi. Organizatorzy prześcigają się w pomysłach na to, jak przygotować spotkanie, które nie tylko "przemyci" informacje o premierze nowego produktu czy usługi, ale także okaże się ciekawym, oryginalny, a przede wszystkim miłym wydarzeniem.

Więcej…

 

Przyjazny punkt usługowy. Jak zaprojektować gabinet kosmetyczny?

Gabinet kosmetycznyPunkt usługowy zlokalizowany w domu mieszkalnym, w budynku o charakterze komercyjnym, czyli na przykład w galerii handlowej lub w domu handlowym, powinien być przede wszystkim przyjazny dla jego użytkowników - pracowników i klientów. Dlatego trzeba zadbać, aby obu grupom wygodnie się w nim pracowało i korzystało z usług.

Więcej…

   

Jak zapewnić sobie wypłatę odszkodowania po kradzieży auta?

Odszkodowanie po kradzieży autaZnaczącym aspektem dla właściciela samochodu, który wykupił autocasco jest szansa skutecznego wyegzekwowania od ubezpieczyciela odszkodowania w razie kradzieży pojazdu. Większość zawartych umów z ubezpieczycielami zawiera Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które wpływają na wysokość wypłaty od odszkodowania w zależności od pewnych uwarunkowań jakie właściciel musiał spełnić. Jakie warunki zatem muszą być spełnione aby proces odzyskania odszkodowania niepotrzebnie się nie wydłużał?

Więcej…

 

Usuwanie niebezpiecznych pyłów

Usuwanie niebezpiecznych pyłówPyły i ich oddziaływanie na człowieka

Pracownicy przemysłowi bardzo często narażeni są na szkodliwe działanie różnego rodzaju czynników mających negatywny wpływ na ich zdrowie, a niejednokrotnie nawet na ich życie.

Więcej…

   

Wizja - podstawa udanego biznesu

Wizja podstawą biznesu

Wizja jest tym, co daje każdemu człowiekowi niezbędne paliwo do rozpoczęcia działań, które prowadzić go będą do urzeczywistnienia obranego przez niego celu. Bez niej niewiele by osiągnięto. Kiedy wyobraźnia pracuje, wszystko jest możliwe.

Więcej…

 

Jak zarabiać w Internecie na swoich pasjach?

Zarabianie w internecie na pasjachJak zarabiać na swoich pasjach w Internecie?

Każdy z nas ma jakąś pasję. Jeden lubi malować, drugi robić zdjęcia, ktoś inny pisać czy uczyć się nowych języków. Ale możemy robić równocześnie to co robimy i jeszcze zarabiać na tym pieniądze.

W jaki sposób? Przecież wydaje się to takie nieprawdopodobne. A jednak!

Więcej…