Porady

3 sposoby na dziury w domowym budżecie

Budżet domowyDzisiaj bankowość elektroniczna znacznie ułatwia nam codzienne czynności, jednak posługiwanie się bez umiaru kartą bankową ma swoje minusy. Jeżeli nie kontrolujesz na bieżąco finansów i nie zwracasz uwagi na różnice w cenach produktów w różnych sklepach, pod koniec miesiąca możesz przerazić się kwotą pozostałą na koncie, zwłaszcza jeśli do wypłaty został Ci jeszcze co najmniej tydzień.

Więcej…

 

Jak zorganizować konferencję prasową

Organizacja konferencjiKonferencje prasowe od lat są najchętniej odwiedzanymi przez dziennikarzy, media oraz celebrytów aktywnościami marketingowymi. Organizatorzy prześcigają się w pomysłach na to, jak przygotować spotkanie, które nie tylko "przemyci" informacje o premierze nowego produktu czy usługi, ale także okaże się ciekawym, oryginalny, a przede wszystkim miłym wydarzeniem.

Więcej…

   

Przyjazny punkt usługowy. Jak zaprojektować gabinet kosmetyczny?

Gabinet kosmetycznyPunkt usługowy zlokalizowany w domu mieszkalnym, w budynku o charakterze komercyjnym, czyli na przykład w galerii handlowej lub w domu handlowym, powinien być przede wszystkim przyjazny dla jego użytkowników - pracowników i klientów. Dlatego trzeba zadbać, aby obu grupom wygodnie się w nim pracowało i korzystało z usług.

Więcej…

 

Jak stworzyć witrynę opartą na systemie Magento

Witryna oparta na MagentoW czasach, kiedy coraz więcej transakcji odbywa się za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefon, Internet), otworzenie sklepu internetowego wydaje się być świetnym pomysłem na interes. Obecne na rynku agencje interaktywne oferują szereg usług związanych z projektowaniem stron internetowych, reklamą w sieci oraz prowadzeniem wszelkiego rodzaju kampanii promocyjnych. Jedną z decyzji, przed którą stoi początkujący przedsiębiorca jest wybór odpowiedniej platformy do świadczenia swoich usług.

Więcej…