Porady

Bezpieczny narciarz

Bezpieczny narciarzW czasie wyjazdów wakacyjnych trzeba koniecznie zadbać o pełne bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Typowe ubezpieczenia podróżne zazwyczaj wystarczają, ale jeśli pojawiają się nietypowe okoliczności, nasza ochrona nie będzie dostateczna. Sztandarowym przykładem takich nietypowych okoliczności jest wyjazd na narty, co dla wielu turystów jest zaskoczeniem. Narciarstwo traktowane jest jak sport ekstremalny, przez co typowe polisy nie mają do niego zastosowania.

Więcej…

 

Jak wypromować stoisko na targach?

Wypromowanie stoiska na targachWraz z rozwojem technologii oraz kanałów dotarcia do klienta, firmy kładą coraz większy nacisk na promocję, aby wyprzedzić konkurencję. Tak jest i w przypadku targów. Obecnie standardem jest widowiskowe stoisko, a ci którzy odstają, znikną w tłumie i zostaną zapomnieni.

Więcej…

   

Jak budować swój wizerunek w sieci?

wizerunek w sieciStosunkowo nowe do niedawna media społecznościowe, od jakiegoś czasu przeżywają swój Renesans. Kiedyś służące głównie rozrywce dzisiaj stały się prężnie rozwijającym się narzędziem tworzenia biznesu, budowania marki oraz miejscem poszukiwań pracownika.

Więcej…

 

Co to są infokioski?

InfokioskInfokioski wkroczyły w nasze życie kilka lat temu, najpierw budząc zainteresowanie i konsternację,  jednak bardzo szybko ludzie na całym świecie przekonali się do tych urządzeń.

Więcej…