Porady

Przyjazny punkt usługowy. Jak zaprojektować gabinet kosmetyczny?

Gabinet kosmetycznyPunkt usługowy zlokalizowany w domu mieszkalnym, w budynku o charakterze komercyjnym, czyli na przykład w galerii handlowej lub w domu handlowym, powinien być przede wszystkim przyjazny dla jego użytkowników - pracowników i klientów. Dlatego trzeba zadbać, aby obu grupom wygodnie się w nim pracowało i korzystało z usług.

Więcej…

 

Jak stworzyć witrynę opartą na systemie Magento

Witryna oparta na MagentoW czasach, kiedy coraz więcej transakcji odbywa się za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefon, Internet), otworzenie sklepu internetowego wydaje się być świetnym pomysłem na interes. Obecne na rynku agencje interaktywne oferują szereg usług związanych z projektowaniem stron internetowych, reklamą w sieci oraz prowadzeniem wszelkiego rodzaju kampanii promocyjnych. Jedną z decyzji, przed którą stoi początkujący przedsiębiorca jest wybór odpowiedniej platformy do świadczenia swoich usług.

Więcej…

   

Co to są infokioski?

InfokioskInfokioski wkroczyły w nasze życie kilka lat temu, najpierw budząc zainteresowanie i konsternację,  jednak bardzo szybko ludzie na całym świecie przekonali się do tych urządzeń.

Co to są infokioski i w jaki celu właściwie powstały?

Infokioski są to urządzenia, które pozwalają zastąpić typowe stanowiska świadczące usługi na rzecz klientów.

Więcej…

 

Zakup laptopa przez internet - czy to się opłaca?

Zakup laptopa przez internetLaptopa można kupić w sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Który lepszy? Coraz częściej mówi się, że internetowy. Jednak czy zakup laptopa przez internet jest na pewno opłacalną transakcją? Jest wiele dowodów, które wskazują na to, iż rzeczywiście warto rozejrzeć się za laptopem właśnie w internecie. A oto i one.

Więcej…