Porady

Jak wypromować stoisko na targach?

Porady

Wypromowanie stoiska na targachWraz z rozwojem technologii oraz kanałów dotarcia do klienta, firmy kładą coraz większy nacisk na promocję, aby wyprzedzić konkurencję. Tak jest i w przypadku targów. Obecnie standardem jest widowiskowe stoisko, a ci którzy odstają, znikną w tłumie i zostaną zapomnieni.

Więcej…

 

Osprzęt do wózków widłowych - wybierz go mądrze!

Porady

Osprzęt wózków widłowychWiększość osób na hasło "wózek widłowy" widzi przed oczyma tradycyjny niewielki wózek widłowy elektryczny, lub popularne sklepowe wózki paletowe. Nie każdy jednak wie, jak w łatwy sposób przeobrazić tradycyjny wózek w wielofunkcyjny pojazd, który potrafi znacznie więcej niż tylko podnosić oraz transportować ładunki. A wszystko dzięki - osprzętowi do wózków widłowych!

Więcej…

   

Przyjazny punkt usługowy. Jak zaprojektować gabinet kosmetyczny?

Porady

Gabinet kosmetycznyPunkt usługowy zlokalizowany w domu mieszkalnym, w budynku o charakterze komercyjnym, czyli na przykład w galerii handlowej lub w domu handlowym, powinien być przede wszystkim przyjazny dla jego użytkowników - pracowników i klientów. Dlatego trzeba zadbać, aby obu grupom wygodnie się w nim pracowało i korzystało z usług.

Więcej…

 

Co to są infokioski?

Porady

InfokioskInfokioski wkroczyły w nasze życie kilka lat temu, najpierw budząc zainteresowanie i konsternację,  jednak bardzo szybko ludzie na całym świecie przekonali się do tych urządzeń.

Więcej…