Porady

Jak zapewnić sobie wypłatę odszkodowania po kradzieży auta?

Odszkodowanie po kradzieży autaZnaczącym aspektem dla właściciela samochodu, który wykupił autocasco jest szansa skutecznego wyegzekwowania od ubezpieczyciela odszkodowania w razie kradzieży pojazdu. Większość zawartych umów z ubezpieczycielami zawiera Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które wpływają na wysokość wypłaty od odszkodowania w zależności od pewnych uwarunkowań jakie właściciel musiał spełnić. Jakie warunki zatem muszą być spełnione aby proces odzyskania odszkodowania niepotrzebnie się nie wydłużał?

Więcej…

 

Bezpieczna bankowość internetowa - o czym warto pamiętać?

Bezpieczna bankowość internetowaZ bankowości internetowej korzysta coraz więcej osób. Dostęp do konta 24 godziny na dobę, płacenie rachunków bez wychodzenia domu, doładowanie telefonu - to tylko niektóre z zalet bankowości internetowej.

Bankowość internetowa nie wymaga wielu narzędzi. Wystarczy łącze internetowe oraz hasło do konta, które otrzymujemy od banku. Po zalogowaniu uzyskujemy dostęp do wszystkich posiadanych produktów bankowych: rachunków, kart kredytowych, kredytów, funduszów inwestycyjnych, czy lokat.

Więcej…

   

Wizja - podstawa udanego biznesu

Wizja podstawą biznesu

Wizja jest tym, co daje każdemu człowiekowi niezbędne paliwo do rozpoczęcia działań, które prowadzić go będą do urzeczywistnienia obranego przez niego celu. Bez niej niewiele by osiągnięto. Kiedy wyobraźnia pracuje, wszystko jest możliwe.

Więcej…

 

Jak zarabiać w Internecie na swoich pasjach?

Zarabianie w internecie na pasjachJak zarabiać na swoich pasjach w Internecie?

Każdy z nas ma jakąś pasję. Jeden lubi malować, drugi robić zdjęcia, ktoś inny pisać czy uczyć się nowych języków. Ale możemy robić równocześnie to co robimy i jeszcze zarabiać na tym pieniądze.

W jaki sposób? Przecież wydaje się to takie nieprawdopodobne. A jednak!

Więcej…

   

Co to są infokioski?

InfokioskInfokioski wkroczyły w nasze życie kilka lat temu, najpierw budząc zainteresowanie i konsternację,  jednak bardzo szybko ludzie na całym świecie przekonali się do tych urządzeń.

Co to są infokioski i w jaki celu właściwie powstały?

Infokioski są to urządzenia, które pozwalają zastąpić typowe stanowiska świadczące usługi na rzecz klientów.

Więcej…

 

Zakup laptopa przez internet - czy to się opłaca?

Zakup laptopa przez internetLaptopa można kupić w sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Który lepszy? Coraz częściej mówi się, że internetowy. Jednak czy zakup laptopa przez internet jest na pewno opłacalną transakcją? Jest wiele dowodów, które wskazują na to, iż rzeczywiście warto rozejrzeć się za laptopem właśnie w internecie. A oto i one.

Więcej…