Pomysły na imprezy firmowe - 10 sprawdzonych przykładów!

Imprezy firmoweChcesz urządzić niezapomnianą imprezę firmową? Przedstawiamy sprawdzone pomysły na to, by była udana. Do wyboru mamy zarówno scenariusze, dzięki którym dostarczymy sobie sporą dawkę adrenaliny, jak i zadania zespołowe, imprezę w busie czy paintball.

Escape room - impreza firmowa z dawką adrenaliny

Powstaje coraz więcej obiektów typu escape room czy horror house. To doskonała zabawa, która dodatkowo buduje zgrany, współpracujący ze sobą zespół. Do wyboru mamy mnóstwo pokoi tematycznych, które mogą zarówno bawić, jak i przyprawić o gęsią skórkę, np. Grobowiec smoka, Komnata tajemnic, Jumanji, Zdrada w Breslau. Podczas zabawy czeka nas rozwiązanie mnóstwa zagadek, dlatego przyda się właściwa współpraca.

Paintball

Forma rozrywki, która dostarczy nam sporo śmiechu. Przed rozpoczęciem zabawy każdy z uczestników otrzymuje specjalne maski, markery, mundury oraz butle HP. Do wyboru mamy kilka scenariuszy i to my decydujemy o tym, który wybieramy. Możemy podzielić się na zespoły - który zespół więcej razy zostanie trafiony, przegrywa. Grę w paintball możemy połączyć z grillowaniem, gdzie będziemy mogli przedyskutować zawody.

Elegancka kolacja

Jeżeli nie chcemy grać w gry zespołowe, możemy wybrać elegancką kolację. Pamiętajmy o wcześniejszej rezerwacji danego miejsca, by mieć pewność, że dla każdego gościa będzie miejsce. Po kolacji możemy udać się na imprezę lub przenieść się w mniej oficjalne miejsce, by swobodnie porozmawiać (niekoniecznie o kwestiach związanych z pracą).

Rejs statkiem

Wspaniałym pomysłem, jeśli chodzi o imprezę firmową w Warszawie, jest rejs statkiem. Możemy podziwiać całe miasto z pokładu komfortowego statku. Na pokładzie może czekać na nas bar, kolacja z obsługą na najwyższym poziomie, miejsce do tańca. Warto zarezerwować taki rejs wcześniej oraz dopytać o możliwość przyniesienia własnej muzyki, dzięki czemu pracownicy będą mogli posłuchać ulubionych hitów. Uprzedźmy także pracowników, że planujemy rejs - być może ktoś nie może pływać na statku i będziemy musieli zmienić plany.

Party Bus

To świetna alternatywa dla tradycyjnej imprezy firmowej. Możemy urządzić niesamowite przyjęcie w busie czy tramwaju! Największym powodzeniem cieszą się te, która są zorganizowane w kultowym Jelczu 043, czyli tzw. ogórku. Mamy możliwość wniesienia własnego alkoholu do busa. Jednocześnie podziwiamy okolicę i tańczymy na pokładzie wśród migających świateł.

Strzelnica

Bardzo dobry sposób na odstresowanie się. Zanim będziemy mogli postrzelać, czeka nas szkolenie z obchodzenia się z bronią. Każda osoba ma do dyspozycji różne rodzaje broni, sprzęt - ochraniacze, tarcze, nauszniki, okulary. Jeżeli już opanujemy strzelanie, czekają na nas konkurencje strzeleckie. Zwieńczeniem zabawy jest ceremonia medalowa, prezenty dla najlepszych zawodników oraz wręczenie pamiątkowych tarcz.

Impreza firmowa - pokazy

Pokazy cieszą się sporym zainteresowaniem i mogą być wspaniałą atrakcją podczas imprezy firmowej. Do wyboru mamy np. pokaz barmański, w który wliczona jest nowoczesna, widowiskowa obsługa. Czekają na nas płonące butelki, konkursy z nagrodami. Możemy zamówić dojazd w dowolne miejsce. Innym pokazem, bardzo na czasie, jest pokaz baniek mydlanych. Mamy możliwość zobaczenia baniek o wielkości 10 m, tunele z baniek. Dodatkowo, każdy z uczestników może zostać zamknięty w bańce. Ta impreza firmowa umożliwia powrót do czasów dzieciństwa.

Artykuł powstał we współpracy z whitesand.pl.

KomentarzeCRMPraca w dziale odpowiedzialnym za sprzedaż produktów firmy, niesie za sobą dużą huśtawkę emocji - od uczuci


Konto firmoweWielu ludzi nie zdziwi się, słysząc, że wielu mikroprzedsiębiorców wzbrania się przed z


Contact centerZdecydowana większość biznesów opiera się na kontakcie z innymi osobami. Szczególnym


BiuroW ciągu ostatnich kilku lat wprowadzono wiele zmian dotyczących sposobu wystawiania faktur i oznaczeń,