Reklama

10 sposobów na zwiększenie widoczności Twojego sklepu internetowego w internecie?

Widoczność sklepu w internecieGoogle traktuje Twój nowo otwarty sklep nieco po macoszemu? Nie trafia on na pierwsze strony wyników wyszukiwań i nie generuje zadowalającego Cię ruchu? No cóż, dziś stron internetowych są miliony. Googlowi trzeba trochę pomóc. Poniżej znajdziesz 10 sposobów na zwiększenie widoczności swojego sklepu internetowego. Dowiedz się, jak przyciągnąć klientów.

Więcej…

 

Spraw sobie wizytówkę!

WizytówkiWizytówka - chyba najbardziej klasyczna forma reklamy - to najlepsza metoda na budowanie profesjonalnego wizerunku marki i nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami. Co powinno się na niej znaleźć? Na jakie wzory warto stawiać? Wreszcie: komu zlecić ich wykonanie? Dowiedz się, jak w prosty sposób rozbudzić zainteresowanie swoją firmą!

Więcej…

   

Jak zaprojektować dobrą ulotkę reklamową?

Ulotka reklamowaCelem ulotki reklamowej jest skuteczna promocja. By było to możliwe, ulotka musi posiadać określone cechy, co ważne jest zwłaszcza obecnie, w dobie bardzo mocno rozwiniętej konkurencji i dosłownie zalewających nas zewsząd nośników reklamowych. Jakie cechy zatem musi posiadać dobry projekt ulotki, by inwestycja w jej druk przyniosła oczekiwane korzyści?

Więcej…

 

Reklama dźwignią handlu

Reklama w mediachReklama jest dźwignią handlu. Sukces bądź porażka firmy bardzo często zależy nie od jakości oferowanych usług, nie od lokalizacji ani nawet nie od prowadzonej branży, a właśnie od prowadzonej kampanii reklamowej.

To właśnie dlatego zdarza się, że rzetelne firmy z ciekawą ofertą upadają, a takie, które posiadają dość banalną ofertę, mają się całkiem dobrze.

Więcej…

   

Cechy dobrej reklamy

cechy reklamyDoskonalenie i modyfikacja reklam powinny iść w parze z pragnieniami i oczekiwaniami konsumentów. Zastanawiając się nad cechami dobrej, przyciągającej reklamy, warto jest zwrócić uwagę na nasze najbliższe otoczenie.

Człowiek powinien być nie tylko dobrym obserwatorem innych, ale także i samego siebie. Często doskonałym pomysłem na reklamę może okazać się to, co nas przyciąga, co chcielibyśmy zobaczyć.

Więcej…

 

Skuteczny tekst reklamowy

Tekst reklamowyJak napisać skuteczny tekst reklamowy? To pytanie bardzo często zadają sobie osoby zajmujące się sprzedażą. To przecież od dobrego tekstu reklamowego zależy sukces firmy na rynku oraz zwiększenie sprzedaży.

Trzymanie się podstawowych zasad przy tworzeniu tekstów reklamowych może pomóc tym, którym zależy na skuteczności oraz zwiększeniu wyników sprzedaży.

Więcej…