Reklama

Druk na tkaninach - którą technikę druku wybrać?

Druk na tkaninachPo druk na tkaninach sięgają przede wszystkim firmy, którym zależy na stworzeniu odzieży firmowej dla pracowników bądź odzieży reklamowej w celach marketingowych. Po przemyśleniu projektu warto wybrać najbardziej odpowiednią technikę. Przybliżamy kilka metod, nad którymi warto się zastanowić w poszukiwaniu tej najlepszej.

Więcej…

 

Co warto wiedzieć o druku offsetowym?

Druk offsetowyDruk offsetowy jest rodzajem druku, który umożliwia uzyskanie wydruków w najwyższej rozdzielczości. Z technologii korzysta się podczas realizacji wielkoformatowych nakładów np. czasopism, magazynów czy gazetek promocyjnych.

Więcej…

   

Cechy dobrej reklamy

cechy reklamyDoskonalenie i modyfikacja reklam powinny iść w parze z pragnieniami i oczekiwaniami konsumentów. Zastanawiając się nad cechami dobrej, przyciągającej reklamy, warto jest zwrócić uwagę na nasze najbliższe otoczenie.

Więcej…

 

Reklama - definicja, funkcje, cele, istota

ReklamaReklama stanowi jedno z głównych narzędzi stosowanych przez przedsiębiorców celem dotarcia do klienta z informacją o nowym produkcie, usłudze lub marce. Podstawowe definicje określają reklamę, jako płatną formę prezentacji o charakterze nieosobistym, a także promocję pomysłów lub usług przez określonego sponsora. Podmiotami inwestującymi w reklamę są nie tylko przedsiębiorstwa, ale też instytucje, organizacje społeczne i zawodowe, które potrzebują pewnych form reklamy skierowanej do konkretnego odbiorcy.

Więcej…