Gadżety reklamowe

Jak wybrać gadżety reklamowe na targi i konferencje?

Gadżety reklamoweWszelkiego rodzaju gadżety reklamowe doskonale wpisują się w strategię promocji marki. Klienci lubią dostawać upominki, nawet jeśli okaże się nim być zwykły notes, t-shirt czy długopis z firmowym logo. O wyborze gadżetów decyduje nie tylko budżet firmy, ale także jej wielkość oraz obrany cel. Bardzo dobrym miejscem na promocję przedsiębiorstwa są targi oraz konferencje. Jak przygotować gadżety reklamowe, aby skutecznie zapisać się w pamięci potencjalnych kontrahentów?

Więcej…

   

Gadżety reklamowe metodą na promocję firmy

Gadżety reklamoweWielka kampania reklamowa - owszem, ale obok wielopoziomowych działań marketingowych, podczas promowania firmy warto także zwrócić się ku najprostszym sposobom. Rozdawanie przedmiotów codziennego użytku zaopatrzonych w logo firmy, może przynosić świetne efekty.

Więcej…

   

Gadżety, które powinien mieć przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowyPrzedstawiciel handlowy jest wizytówką, każdej firmy. Powinien nie tylko wykazywać się wysoką kulturą osobistą, łatwością w nawiązywaniu kontaktów, ale powinien również otaczać się eleganckimi przedmiotami.

Więcej…

   

Gadżety reklamowe - dla firmy, dla klientów

Gadżety reklamoweWybór gadżetów reklamowych mógłby wydawać się bardzo prosty, nic bardziej mylnego! Wręczanie tanich, brzydkich i nikomu niepotrzebnych gadżetów reklamowych skończyło się raz na zawsze, a przedsiębiorcy muszą ruszyć bardziej głową, aby znaleźć swoich odbiorców. Jednak jest na to kilka doskonałych sposobów.

Więcej…