Gadżety reklamowe

Podaruj swoim klientom i kontrahentom słodycze reklamowe

Słodycze reklamoweWyśmienite słodycze mogą również stać się wyjątkowym pomysłem na upominek reklamowy. Dzisiaj można kupić je w wielu wariantach do wyboru, także z usługą personalizacji opakowań, co powoduje, że mogą one stanowić pyszny element kampanii marketingowej.

Więcej…

 

Logo na odzieży firmowej

Logo firmy na odzieżyOdzież firmowa z logo spełnia rolę podwójną. Nie tylko gwarantuje Twoim pracownikom profesjonalny wygląd w czasie wykonywania obowiązków, ale też staje się reklamą firmy. Dodajmy, całkowicie bezpłatną, bo przecież nie wiąże się z koniecznością wykupienia żadnej przestrzeni reklamowej czy abonamentu.

Więcej…

   

Ekskluzywne gadżety reklamowe

Ekskluzywne gadżety reklamoweEkskluzywne gadżety reklamowe to niebagatelny sposób na docenienie najbardziej zaangażowanych w rozwój firmy pracowników, jak również dobre rozwiązanie na umocnienie pozytywnego wizerunku wśród klientów. Korzystają z nich różne firmy.

Więcej…

 

Jak wybrać gadżety reklamowe na targi i konferencje?

Gadżety reklamoweWybór gadżetów reklamowych mógłby wydawać się bardzo prosty, nic bardziej mylnego! Wręczanie tanich, brzydkich i nikomu niepotrzebnych gadżetów reklamowych skończyło się raz na zawsze, a przedsiębiorcy muszą ruszyć bardziej głową, aby znaleźć swoich odbiorców. Jednak jest na to kilka doskonałych sposobów.

Więcej…