Leasing

Leasing auta firmowego - dlaczego jest tak popularny?

Leasing auta firmowegoJak firma może sfinansować zakup samochodu? Metod jest kilka, ale olbrzymią i wciąż rosnącą popularnością cieszy się leasing. Samochód w leasingu przekłada się  przede wszystkim na firmowe korzyści podatkowe, a przy tym jest bardziej dostępny niż np. kredyt samochodowy. Sprawdź, jakie są zalety auto leasingu!

Więcej…

 

O czym warto wiedzieć zanim zdecydujesz się na leasing

LeasingPotencjalny leasingobiorca powinien wiedzieć, że nie każde używane auto może zostać sfinansowane leasingiem. Są sytuacje, w których klient może otrzymać odmowną odpowiedź na swój wniosek lub bardzo niekorzystną dla siebie ofertę.  Jakie warunki musi spełnić używany pojazd, by mógł być przedmiotem leasingu?

Więcej…

   

Chcesz wziąć używane auto w leasing? Co powinieneś wiedzieć

Auto używane w leasingChcąc sfinansować używane auto leasingiem musimy się liczyć z tym, że nie wszystkie używane pojazdy mogą zostać leasingowane. Czasami leasingodawca może nam odmówić lub zaoferować nieopłacalne warunki umowy.


Więcej…

 

Leasing czy kredyt? Zalety i wady

Leasing czy kredytPrzedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają swoją działalność i nie dysponują własnymi środkami finansowymi, często stają przed dylematem czy samochód brać w leasing czy może zaciągnąć na nie kredyt. Każde z tych rozwiązań może mieć swoje wady i zalety. Przeanalizujmy, które z dwóch propozycji jest bardziej opłacalne.

Więcej…

   

Więcej artykułów…