Leasing

O czym warto wiedzieć zanim zdecydujesz się na leasing

LeasingPotencjalny leasingobiorca powinien wiedzieć, że nie każde używane auto może zostać sfinansowane leasingiem. Są sytuacje, w których klient może otrzymać odmowną odpowiedź na swój wniosek lub bardzo niekorzystną dla siebie ofertę.  Jakie warunki musi spełnić używany pojazd, by mógł być przedmiotem leasingu?

Więcej…

 

Chcesz wziąć używane auto w leasing? Co powinieneś wiedzieć

Auto używane w leasingChcąc sfinansować używane auto leasingiem musimy się liczyć z tym, że nie wszystkie używane pojazdy mogą zostać leasingowane. Czasami leasingodawca może nam odmówić lub zaoferować nieopłacalne warunki umowy.


Więcej…

   

Leasing czy kredyt? Zalety i wady

Leasing czy kredytPrzedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają swoją działalność i nie dysponują własnymi środkami finansowymi, często stają przed dylematem czy samochód brać w leasing czy może zaciągnąć na nie kredyt. Każde z tych rozwiązań może mieć swoje wady i zalety. Przeanalizujmy, które z dwóch propozycji jest bardziej opłacalne.

Więcej…

 

Czy możliwy jest leasing używanych samochodów?

Leasing używanych samochodówNie ma znaczenia czy prowadzisz jednoosobową firmę czy wielka działalność gospodarczą, zawsze możesz pomyśleć o leasingu swoich pojazdów. Boisz się zbyt wysokich kosztów? Niepotrzebnie. Na szczęście nie tylko nowe auta można brać w leasing, używane również.

Więcej…