Kalendarze reklamowe czyli sposób na stylową promocję firmy

Kalendarze reklamoweW czasach automatyzacji w wielu codziennych obowiązkach wyręczają nas m.in aplikacje dostępne na każdego smartfona. Trudno dziwić się takiej sytuacji - w końcu każdy z nas jest zabiegany. Jednak pewne tradycyjne rozwiązania oferują zdecydowanie więcej niż bezosobowe programy na telefon. Jeśli zależy nam na nienachalnej i stylowej identyfikacji z własną firmą, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej funkcjonalności, kalendarze na zamówienie okażą się rozwiązaniem w dobrym guście.

Jak efektywnie zorganizować swoje codzienne obowiązki, stawiając w równym stopniu na identyfikację z marką? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nam kalendarze reklamowe.

Z naszego tekstu dowiesz się:

  • Jakie korzyści mogą przynieść spersonalizowane kalendarze na zamówienie.
  • Jakie kalendarze reklamowe okażą się odpowiednie do Twoich codziennych obowiązków.
  • W Jaki sposób możemy uczynić z naszego kalendarza małe dzieło sztuki.

Jakie korzyści mogą przynieść spersonalizowane kalendarze na zamówienie?

1. Dodatkowa powierzchnia reklamowa

Siła reklamy zależy od częstotliwości z jaką mamy z nią do czynienia. Na kalendarz patrzymy od kilku do kilkunastu razy dziennie, z tego powodu kalendarze reklamowe okażą się doskonałym pomysłem na prezent dla klienta. Podczas swoich codziennych obowiązków dana osoba pozostanie w kontakcie z logiem naszej firmy. Każde spojrzenie na kalendarz ścienny lub kieszonkowy zyskuje w ten sposób swoją wartość. Kalendarze reklamowe z umieszczonym logiem są zarazem świetnym sposobem na pozyskanie nowych klientów - warto wykorzystać ich potencjał promocyjny.

2. Budowanie identyfikacji z firmą

Tworzenie stałych relacji z pracownikami wymaga uwagi. Używanie dostępnych w każdym sklepie artykułów podczas pracy biurowej nie wnosi żadnej dodatkowej wartości.

Za to podczas korzystania ze spersonalizowanych przedmiotów codziennego użytku, w pracowniku tworzy się przeświadczenie o unikatowości jego pracy - zwykła praca biurowa zmienia się w konkretne działanie w konkretnym celu. Imię i nazwisko pracownika wygrawerowane na jego własnym kalendarzu może znaczyć wiele - poprzez proste wyróżnienie pokazujemy danej osobie, że jej praca jest cenna i wyjątkowa. Wraz z umieszczeniem loga firmy zabieg ten buduje tożsamość marki.

3. Kalendarze reklamowe są po prostu funkcjonalne

Kalendarz w przeciwieństwie do telefonu nigdy się nie rozładuje. W zimie można korzystać z niego w rękawiczkach. Nie musimy także obawiać się o jego nagłe wyłączenie z powodu temperatury. Na spotkaniu używanie skórzanego kalendarza wypadnie zdecydowanie bardziej elegancko niż spoglądanie w ekran telefonu. Kalendarz na biurko będzie ponadto odporny na upadek - nie ma obawy, że utracimy w mgnieniu oka ważne informacje. Również sama nauka zachęca nas do sięgania po analogowe rozwiązania. Harvard biznes review przekonuje, że fizyczne obcowanie z informacją zwiększa jej przyswajanie. Taką możliwość w przeciwieństwie do telefonu zapewni nam tylko stary, dobry papier.

Jakie kalendarze reklamowe okażą się odpowiednie do Twoich codziennych obowiązków?

Można dowolnie przebierać w szerokiej ofercie kalendarzy. Przykładem strony oferującej kalendarze reklamowe może być: KalendarzeFirmowe24.pl. Najpopularniejsze kategorie do wyboru to:

1. Kalendarze książkowe

Jest to dyskretna i oryginalna forma przyczyniająca się do identyfikacji wizualnej marki. Są poręczne, zatem możemy zabrać je ze sobą praktycznie wszędzie. Wygoda ich użytkowania idzie w parze z klasyczną elegancją. Użycie spersonalizowanego kalendarza na spotkaniu z klientem w łatwy sposób może zapewnić nam spójność wizerunku - ważny element w kontaktach interpersonalnych.

2. Kalendarze na zamówienie ścienne

Dzielą się zwykle na jednodzielne, trójdzielne, wieloplanszowe i plakatowe. Te ostatnie są świetnym rozwiązaniem z uwagi na dużą powierzchnię. Można umieścić na niej przyciągającą oko, spersonalizowaną grafikę. Kalendarze ścienne są idealne dla przestrzeni biurowej - umożliwiają korzystanie z nich wielu osobom naraz. Wystarczy zawiesić jeden z nich aby łatwo ożywić całe pomieszczenie.

3. Kalendarze reklamowe na biurko

Nieduże, spersonalizowane, prezentujące miłą dla oka grafikę łatwo zapełnią pustą przestrzeń biurka. Umieszczenie loga firmy obok kojącego zdjęcia naturalnego pejzażu przyczyni się do wzrostu motywacji oraz zadowolenia z przynależności do firmy. Dobre rozwiązanie dla stołu w każdej sali konferencyjnej.

W jaki sposób możemy uczynić z naszego kalendarza małe dzieło sztuki?

Każdy rodzaj kalendarza oferuje unikalne możliwości uszlachetnienia zwykłego na pozór przedmiotu:

Rozwiązania dla kalendarza książkowego

Poza przydatnymi dodatkami takimi jak mapy Polski oraz Europy, numerami kierunkowymi oraz informacjami dla kierowców, które zwykle są w standardzie, mamy praktycznie nieograniczone możliwości zaprojektowania naszej wygodnej w użyciu książeczki. Kalendarze na zamówienie mogą mieć obszyte okładki, blaszki z grawerem czy chociażby zaokrąglenia oraz okucia rogów. W prosty sposób możemy stworzyć niepowtarzalny egzemplarz własnego organizera.

Spersonalizowane kalendarze na zamówienie na ścianę

Oprócz dobrania dowolnej grafiki, ciekawym rozwiązaniem na urozmaicenie standardowego kalendarza może być rozbudowanie jego główki o tarczę zegarową. Tym sposobem tworzymy wszechstronny, estetyczny i kompletny sprzęt biurowy, który w dodatku występuje w jednym jedynie egzemplarzu. Także umieszczenie na kalendarzu hasła reklamowego czy motta pracy wpłynie korzystnie na motywację i efektywność pracy.

Propozycje ulepszenia kalendarza na biurko

Do standardową "piramidki" możemy dobrać odpowiadający nam kolor spirali, który współgrać będzie z kolorem kalendarza ściennego. Spersonalizowany biuwar, czyli podkładka na biurko czy stół, może być miłym urozmaiceniem na konferencji oraz spotkaniu firmowym z pracownikami. Oryginalna grafika z logiem firmy oferowana przez kalendarze na zamówienie wpłynie na profesjonalny wygląd pomieszczenia.

Jak łatwo zauważyć kalendarze na zamówienie mogą poszczycić się rozbudowaną ofertą. Życzymy powodzenia w stworzeniu własnych, unikalnych egzemplarzy!

Komentarze