Inwestowanie

Fundusze inwestycyjne - jeden ze sposobów na pomnażanie majątku

Fundusze inwestycyjneIstnieje wiele sposobów na pomnażanie zgromadzonego majątku. Jedni wybierają lokaty bankowe, inni decydują się na obligacje skarbowe, a jeszcze inni wolą trzymać pieniądze w przysłowiowej skarpecie.

Więcej…

 

Srebro czy złoto - co powinien wybrać inwestor?

Inwestowanie w złoto lub srebroSrebro i złoto to metale szlachetne, które są przedmiotem zainteresowania nie tylko jubilerów, ale również inwestorów. Kiedy warto zainwestować w cenne metale? Czy bardziej opłaca się inwestycja w srebro, czy w złoto? Na co warto uważać podczas inwestowania?

Więcej…

   

W jaki sposób można bezpiecznie inwestować oszczędności?

Inwestowanie oszczędnościWedług informacji zebranych przez firmę Analizy Online, oszczędności Polaków na koniec roku 2016 wynosiły w sumie 1281 mld złotych, co dało wynik o niemal 53 mld złotych wyższy niż pod koniec III kwartału ubiegłego roku. Chociaż gromadzimy coraz więcej pieniędzy, przywiązani jesteśmy do kilku form lokowania kapitału - największym zainteresowaniem cieszy się zakup nieruchomości oraz umieszczanie środków na lokatach.

Więcej…

 

Wady i zalety rynku pierwotnego nieruchomości

Rynek pierwotny nieruchomościLubimy ładne wnętrza. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić gruntowny remont mieszkania, które kupilibyśmy z drugiej ręki. Ale czy nie byłoby przyjemnie wchodzić do budynku, który zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz wygląda nowocześnie? W niniejszym artykule poznasz kilka wad i zalet rynku pierwotnego.

Więcej…