Gadżety reklamowe

Podaruj swoim klientom i kontrahentom słodycze reklamowe

Słodycze reklamoweWyśmienite słodycze mogą również stać się wyjątkowym pomysłem na upominek reklamowy. Dzisiaj można kupić je w wielu wariantach do wyboru, także z usługą personalizacji opakowań, co powoduje, że mogą one stanowić pyszny element kampanii marketingowej.

Więcej…

 

Ekskluzywne gadżety reklamowe

Ekskluzywne gadżety reklamoweEkskluzywne gadżety reklamowe to niebagatelny sposób na docenienie najbardziej zaangażowanych w rozwój firmy pracowników, jak również dobre rozwiązanie na umocnienie pozytywnego wizerunku wśród klientów. Korzystają z nich różne firmy.

Więcej…

   

Kalendarze reklamowe - ścisły top gadżetów reklamowych

Kalendarze reklamoweNa pytanie o to, co kojarzy nam się z gadżetami reklamowymi, spora grupa osób na pewno odpowiedziałaby, że kalendarze. Nic dziwnego - to jeden z obowiązkowych elementów pojawiających się wśród gadżetów reklamowych każdej firmy. Każdego roku przygotowuje się ich setki tysięcy o ile nie znacznie więcej, w skali globalnej natomiast rozmiary produkcji są wręcz niewyobrażalne.

Więcej…

 

Kalendarze w roli gadżetów reklamowych

Kalendarze w roli gadżetów reklamowychKalendarze należą do najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Są to też gadżety reklamowe najbardziej uniwersalne. Z kalendarzy korzysta większość z nas, a ich formę, rodzaj i metody znakowania bardzo łatwo dopasować do każdej działalności.

W związku z tym problem dopasowania gadżetu w postaci kalendarza do charakteru firmy i branży, w jakiej działa dane przedsiębiorstwo zostaje praktycznie wyeliminowany.

Więcej…