Rozwój firmy

Na czym polega optymalizacja procesów?

Optymalizacja procesówZastanawiasz się na czym polega optymalizacja procesów? Sprawdź nasz poradnik na ten temat. Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa bez dwóch zdań jest odpowiednia optymalizacja procesów. W zależności od potrzeb można skupić się na zminimalizowaniu kosztów, zmaksymalizowaniu przychodów lub na przyspieszeniu pracy.

Więcej…

 

Fazy rozwoju przedsiębiorstwa a fundusze venture capital

Rozwój przedsiębiorstwaPrzedsiębiorstwo w zależności od wielkości i potencjału wyjściowego potrzebuje kapitału na różne cele. Nie istnieje jeden konkretny schemat wsparcia stosowany przez fundusze venture capital, bo każda sytuacja jest inna. Wszystko zależy od fazy rozwoju firmy.

Więcej…

   

Na czym polega Business Intelligence (BI) - analityka biznesowa?

Analityka biznesowaBusiness Intelligence, czyli BI jest jednym z procesów leżących u podstawy budowy konkurencyjności przedsiębiorstw.

Więcej…

 

Automatyzacja - klucz do nowoczesnego przedsiębiorstwa

AutomatyzacjaW dyskursie socjologicznym, gospodarczym oraz ekonomicznym stale pojawiają się kwestie dotyczące niedoborów pracowników na polskim rynku. Niedobory te wynikać mają wedle analiz z braku zainteresowania pracowników, znacznej emigracji Polaków za granicę oraz struktury społeczeństwa, które z roku na rok coraz bardziej się starzeje.

Więcej…