Rozwój firmy

W jakie szkolenia warto zainwestować?

Szkolenia biznesoweDziałalność przedsiębiorstwa oraz jego sukces na rynku produktów i usług w największej mierze zależy od zespołu osób, które tworzą znakomicie dobrana strukturę, uzupełniając się doświadczeniem oraz wiedzą. Współpraca w zespole odgrywa istotna rolę w budowaniu wizerunku firmy, natomiast umiejętności indywidualne pomagają ten wizerunek oprzeć na solidnych podstawach.

Więcej…

 

Na czym polega optymalizacja procesów?

Optymalizacja procesówZastanawiasz się na czym polega optymalizacja procesów? Sprawdź nasz poradnik na ten temat. Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa bez dwóch zdań jest odpowiednia optymalizacja procesów. W zależności od potrzeb można skupić się na zminimalizowaniu kosztów, zmaksymalizowaniu przychodów lub na przyspieszeniu pracy.

Więcej…

   

Fazy rozwoju przedsiębiorstwa a fundusze venture capital

Rozwój przedsiębiorstwaPrzedsiębiorstwo w zależności od wielkości i potencjału wyjściowego potrzebuje kapitału na różne cele. Nie istnieje jeden konkretny schemat wsparcia stosowany przez fundusze venture capital, bo każda sytuacja jest inna. Wszystko zależy od fazy rozwoju firmy.

Więcej…

 

Na czym polega Business Intelligence (BI) - analityka biznesowa?

Analityka biznesowaBusiness Intelligence, czyli BI jest jednym z procesów leżących u podstawy budowy konkurencyjności przedsiębiorstw.

Więcej…