Rozwój firmy

Restrukturyzacja przedsiębiorstwa - nie bój się zmiany na lepsze!

Restrukturyzacja przedsiębiorstwaGlobalny kryzys, albo wzrost konkurencji w branży. Nagły odpływ zleceń lub przeciwnie - jednorazowy przypływ nowych klientów. Powiększenie działu czy fuzja.

Więcej…

 

Nowoczesna technologia w biznesie

Nowoczesna technologia w biznesieZarządzanie biznesem jest doskonałą platformą dla zastosowań nowoczesnej technologii. Mogą one bowiem skutecznie wspomóc prowadzenie firmy czy przedsiębiorstwa, a także zadbać o wiele innych elementów, takich jak na przykład obsługa klientów czy optymalizacja i automatyzacja prac.

Więcej…

   

Inteligencja emocjonalna a biznes

inteligencja emocjonalnaInteligencja emocjonalna a biznes. Jakie kompetencje powinniśmy posiąść aby łatwiej nam było poruszać się w gąszczu gospodarki wolnorynkowej? Daniel Goleman i jego bestsellerowa książka "Inteligencja emocjonalna w praktyce" dostarcza nam na ten temat istotnych wiadomości.

Oczywiście teoria to nie wszystko, ale warto wiedzieć jakie umiejętności są w cenie oraz które najbardziej ułatwiają życie.

Więcej…

 

Metoda 5S - podstawowe założenia

Metoda 5SMetoda 5S to nazwa metody organizacji pracy, która wykorzystuje pięć kroków. Ich nazwy pochodzą od japońskich słów: Seiri, Seiton, Seiso, Seiketsu i Shitsuke.

Polskie odpowiedniki nazw tych kroków to: Sortowanie, Systematyka, Sprzątanie, Standaryzacja, Samodyscyplina.

Więcej…