Pracownicy

Jak poprawić efektywność pracowników?

Szkolenia pracownikówKażdy przedsiębiorca szuka sposobu na to, by poprawić efektywność swoich pracowników. Nie trzeba jednak specjalnie kombinować - wystarczy dobre szkolenie.

Więcej…

 

Zatrudnienie pracownika - ile kosztuje?

PracownikProwadząc własną działalność gospodarczą często musimy zatrudnić kogoś do pomocy. Jeśli zamierzamy zaoferować potencjalnemu pracownikowi umowę o pracę powinniśmy się zorientować, ile to faktycznie będzie nas kosztowało. Poza wypłatą, którą musimy przekazać bezpośrednio w ręce zatrudnionej osoby, ponosimy bowiem dodatkowe koszty, z których nie wszyscy zdają sobie sprawę.

Więcej…

   

Czy wynagrodzenie minimalne będzie zróżnicowane lokalnie?

Minimalne wynagrodzenieJuż wiadomo, o ile wzrośnie wynagrodzenie minimalne od 1 stycznia 2017 r. Czy doczekamy się również jego zróżnicowania lokalnego? Co o takim pomyśle sądzą specjaliści zajmujący się tematyką rynku pracy w Polsce?

Więcej…

 

Najlepsze systemy motywacyjne dla pracowników (i nie tylko!)

Motywacja pracownikówSama satysfakcja z wykonanej pracy nie wystarczy, by pracownicy dawali z siebie wszystko i angażowali się w życie firmy. Dopiero kiedy pracodawca dostrzeże ich indywidualne potrzeby i postawi na skuteczne systemy motywacyjne, ich zadowolenie i efektywność wzrosną.

Więcej…