Pracownicy

Najlepsze systemy motywacyjne dla pracowników (i nie tylko!)

Motywacja pracownikówSama satysfakcja z wykonanej pracy nie wystarczy, by pracownicy dawali z siebie wszystko i angażowali się w życie firmy. Dopiero kiedy pracodawca dostrzeże ich indywidualne potrzeby i postawi na skuteczne systemy motywacyjne, ich zadowolenie i efektywność wzrosną.

Więcej…

 

Dyscyplina pracy

Dyscyplina pracyDyscyplina pracy jak sugeruje nazwa ma na celu wdrożenie pracowników do przestrzegania dyscypliny, ładu i porządku w danym miejscu pracy. Korespondencja z zakresu dyscypliny pracy sporządzana jest w przypadku naruszenia przez pracownika lub kilku pracowników przepisów dyscyplinarnych, zakresu BHP czy ochrony przeciwpożarowej.

Więcej…

   

Funkcjonowanie jednostki, a funkcjonowanie zespołu

Funkcjonowanie jednostkiW jaki sposób zachowanie jednostki wpływa na funkcjonowanie zespołu?

We współczesnych organizacjach praca zespołowa jest coraz częściej spotykaną formą wykonywania zadań. Warto jednak pamiętać, że na zespół składają się pojedyncze osoby o odmiennych cechach, usposobieniu, umiejętnościach i sposobie reagowania na różne sytuacje.

Więcej…

 

Jak poszukiwać pracowników?

Poszukiwanie pracowników

W Internecie nie będziemy mieć problemu ze znalezieniem porad dla szukających pracy - jak napisać CV, jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną czy jak zrobić dobre wrażenie na pracodawcy.

Ciężko natomiast o poradnik dla początkujących headhunterów lub szefów firm, którzy proces rekrutacyjny przeprowadzają sami.

Więcej…