Leasing

Chcesz wziąć używane auto w leasing? Co powinieneś wiedzieć

Auto używane w leasingChcąc sfinansować używane auto leasingiem musimy się liczyć z tym, że nie wszystkie używane pojazdy mogą zostać leasingowane. Czasami leasingodawca może nam odmówić lub zaoferować nieopłacalne warunki umowy.


Więcej…

 

Leasing czy kredyt? Zalety i wady

Leasing czy kredytPrzedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają swoją działalność i nie dysponują własnymi środkami finansowymi, często stają przed dylematem czy samochód brać w leasing czy może zaciągnąć na nie kredyt. Każde z tych rozwiązań może mieć swoje wady i zalety. Przeanalizujmy, które z dwóch propozycji jest bardziej opłacalne.

Więcej…

   

Czy możliwy jest leasing używanych samochodów?

Leasing używanych samochodówNie ma znaczenia czy prowadzisz jednoosobową firmę czy wielka działalność gospodarczą, zawsze możesz pomyśleć o leasingu swoich pojazdów. Boisz się zbyt wysokich kosztów? Niepotrzebnie. Na szczęście nie tylko nowe auta można brać w leasing, używane również.

Więcej…

 

Finansowanie aktywów firmy - leasing

LeasingW początkowej fazie prowadzenia firmy większość przedsiębiorców radzi sobie wykorzystując posiadane zasoby. Często jako środek trwały w działalności gospodarczej wykorzystywany jest prywatny samochód, a funkcje biura pełni mieszkanie.

Jednak nie każdy rodzaj działalności pozwala na wykorzystanie posiadanych już zasobów. W wielu przypadkach musimy nabyć sprzęt niezbędny do prowadzenia zaplanowanej działalności gospodarczej.

Więcej…